Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél-e első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél-e első nagy szerelmeddel,ha ismerősként előtte láttad 15 éven keresztül a többi párkapcsolatát közösségi oldalakon ?

Figyelt kérdés
El tudnád fogadni vagy zavarna, hogy minden kapcsolatáról tudsz ?
2020. dec. 4. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez lenne az egyetlen akadály, akkor igen. Annyira nem zavarna, ha tudnám kikkel volt korábban együtt.
2020. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Hogy érted? Hogy összejönnék-e egy olyan emberrel, aki 15 éven keresztül az ismerősöm volt, láttam a kapcsolatait örökké facebook-on, majd valahogy úgy hozta az élet hogy beleszerettem?! Vagy úgy érted, hogy összejönnék-e azzal az emberrel aki 15 ével ez előtt a nagy szerelmem volt, de végig követhettem az eddigi kapcsolatait a közösségi oldalakon?


Az első varíáció nem zavarna, de csekély esélye van annak, hogy életem szerelme fent legyen valamilyen közösségi oldalon 15 éven keresztül úgy, hogy 15 évig egymásra sem hederítünk...és csak fb ismerősök vagyunk.


A második meg azért lehetetlen eset, mert egyáltalán nem vonz már az első nagy szerelemem, és nincs az az Isten, ami miatt bele tudnék szerelmesedni újra. Tehát nem érdekel 1 kapcsolata sem, és Ő sem.

2020. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, hogy hány kapcsolata volt ez idő alatt, illetve kik voltak azok? Ugyanis ha olyan pasi dugta akit szívből gyülölök, akkor esélytelen a dolog.
2020. dec. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ. Ha ezalatt volt két sok éves kapcsolata, akkor igen. Ha minden héten más kefélte, akkor nem.
2020. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem beteges vágyodni ilyen hosszú ideig éveken keresztűl. Szakembert kellene felkeresni , mivel komoly lelki gondjaid lehetnek..
2020. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból nem jövök össze olyannal, aki kiteregeti magát a netre.
2020. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!