Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim (20-40-es korosztály)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim (20-40-es korosztály). Önök mi alapján választanak párt? Mi a fontos számukra egy férfiben?

Figyelt kérdés

Kibe szeret bele egy nő? Mi az ami fontos számára?

Kinézet, stílus, pénz, értelmiség, határotottság... ?



2020. dec. 8. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Három dologra bontanám le:

- számomra szimpatikus és vonzó belső

- számomra vonzó külső

- közös hobbik, érdeklődések, hosszútávú tervek

Nincs arra alapvető szabály vagy recept, hogy ki kibe szeret bele, ahogyan garancia sincs soha a sikerességre. Például hiába felelne meg valaki a fenti háromnak, ha megtudnám, hogy transz (nőből lett férfivá) vagy ült börtönbe, már elveszne minden érzett vonzalom.

23/L

2020. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

egy 20, 30,40 éves nő már nagyon különbözik egymástól...

20 éves koromban: gyerektelen, egzisztenciálisan rendben, jó szakma, jó fizetés, rendezett család, elfogadható külső, normális belső, semmi normálistól eltérő gondolkodás pl. nyitott kapcsolat stb., jó beszélgetések és programok (kirándulás, buli)

30 éves koromban: nem tudom, mert ugye akkor van házasság, szülés...ilyenkor a a nő elvárja hogy a férje a gyerekre koncentráljon, jó apa legyen, foglalkozzon a gyerekkel, legyen türelmes és biztosítsa az anyagiakat a gondtalan gyerekneveléshez...

40:most már újra észreveszem a pasikat, most már még szebb és jobb külső (nagyobb ápoltságot értem alatta), még jobb egzisztencia, még kimunkáltabb, műveltebb személyiség, úriemberség, tehát összességében magasabbak lettek az elvárások, ami természetes, hiszen elvárható hogy az ember idővel fejlődjön, ne stagnáljon...Az olyan pasik akik "mit akartok vén puncik, nektek ne legyenek elvárásaitok, mert nem értek semmit már" gondolkodásúak, természetesen nem tartoznak az érdeklődési köreimbe és 20 évesen sem tartoztak volna.

2020. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
egzisztencia, egzisztencia, egzisztencia... aztán ha a való életben szétnézel, akkor az átlag ember számára 400e Ft váratlan kiadása már megterhelő és a többségnek nincs ennyi pénze... érdekes módon mégis van kapcsolata.
2020. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
2. Ha 35-40 evesen jo kulsot meg mindenben tiptopot varsz el a pasitol, akkor kegyetlenul egyedul pusztulsz el macskás nőkènt. Peace.
2020. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, én ez a korosztály vagyok, és jó külsejű, igényes párom van, jó munkával. A nővérem meg 44 éves, és jóképű, sármos párja van, aki jó fej, és nagyszerűen főz.
2020. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van neked lófütty
2020. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyen számomra vonzó. Talán ez a legfontosabb. (Ez nem féltétlen csakis külső jegyekről szól, temperamentum, kisugárzás, stb, a lénye úgy összességében)

Legyen romantikus, szenvedélyes, nyitott az élményekre.

Lehessen vele jókat beszélgetni.

Ennyi.

Nem kell hogy pénzes/gazdag legyen, de azért legyen valami munkája, ne engem tegyen tönkre anyagilag meg használjon ki.

Fordult már ilyen is elő.

Ja és ne akarjon felettem uralkodni, tartsa tiszteletben a szabadságom és tudjon bízni.


22/L

2020. dec. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már van férjem, de leírom mi fogott meg benne. Először a külső, hiszen napi szinten láttam a munkahelyen, de őt is megfogta az én külsőm, majd ismerkedni kezdtünk. Kedves volt, humoros, figyelmes, olyan volt vele beszélgetni, mintha ezer éve ismernénk egymást, romantikus, aki nem fél kimutatni és kimondani az érzéseit, igazi férfi volt, aki tudott udvarolni. Mellette biztonságban érezem magam mai napig, mert érzem hogy szeret és hogy én vagyok neki a legfontosabb, na meg persze azóta a kislányunk is. 🙂Megjegyzem se autója nem volt, se saját lakása, mielőtt mindenki azzal jönne, hogy ez fogott meg benne, azóta van saját közös autónk és házunk.
2020. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem férfit választok, hanem nőt...🤫

(Ízlések és pofonok)


Amúgy a heteroszexuális lány barátaim általában személyiség alapján választanak párt. Ha sok bennük a közös, akkor jól működik a kapcsolatuk. Más nők nem tudom, hogy hogyan állnak hozzá ehhez a témához. Nyilván ahány ember, annyi féle igény. Nem lehet egyértelműen meghatározni, hogy "mi kell a nőnek", hiszen a nők mind különbözőek, ahogy a férfiak is. :)


24/L

2022. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!