Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek, soroljátok fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, soroljátok fel, hogy számotokra mi az egy férfiben ami feltétlenül fontos? Mivel tudom, vannak korosztálybeli különbségek, így azok véleményét várom inkább akik példaképpen most ismerkednének egy harmincas sráccal.

Figyelt kérdés
Bár úgyérzem, mindent - sőt még annál is többet- megteszek a kapcsolataimban, mégis kudarcba fulladnak így arra gondolok, belőlem hiányzik valami, bennem van a hiba...
2009. máj. 15. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Udvariasság, odafigyelés ne legyél erőszakos és legyél megértő, fogadd el a másik hibáit/szokásait. Igazából semmi extra nem kell scak legyél ember :) Ezt azárt mondom így, mert manapság amik vannak :/
2009. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Jókat lehessen beszélgetni, szexelni és nevetni vele! (Tehát: értelmes, jó szerető, és humora is van.)
2009. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, mert inkább kicsit önbizalomhiányos vagyok mint beképzelt, de ezek eddig mind megvannak bennem és ezt nem én állítom magamról...
2009. máj. 15. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan már elkéltem a közelmúltban, de azért mint harmincas, nemisolyanrégen még szingli nő leírom, hogy mi tetszett meg nekem a páromban, amiért végülis beleszerettem és ha minden igaz, akkor élete végéig leszek odafigyelő, agyára menős, cirmogó kolonc a nyakán.

Megjelenés: kicsit macis, de nem kövér. A lényeg a jó öltözködés. Mindegy hogy farmerben van, vagy öltönyben, esetleg munkásruhában: de nem slampos, nem ízléstelen. Össze tudja válogatni a ruhadarabokat, a színeket. (Tudod, a suhogós jogging meg a makkos cipő már nem divat)

Aztán jókat lehetett vele beszélgetni, nyitott volt sok-sok témára. Jó ötletei voltak közös programokra (ne érts félre, nem drágákra, csak jókra). Aztán ápolt is volt a drágám, mert az izzadságszagú, romló protkójú férfiak lenőtt hajjal tényleg nem nyerők. Nem árt az igényesség egyéb téren sem (pl. akár egyedül él, akár a szüleivel, egy idő után azért csak meglátni a szobáját: ha cigifüstös, szétdobált, az ugye ciki. Ugyanez érvényes a kocsijára is, ha van. Aztán munkaszerető ember, ami fontos, mert nekem már volt egy munkakerülős uram, és valahogy előítélettel nézek az olyan fiatal férfira, aki tartósan nem dolgozik. Lehet még írni a figyelmességet, udvariasságot is,de ez úgy általában legyen érvényes egy férfira, ne csak velem, hanem a környezetével is legyen figyelmes. Na és persze a szex: az egyik legfontosabb elem.

Na fiúk, ha ennek meg tudtok felelni!

Sok sikert.

2009. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én igaz pasi vagyok, de ezt megosztom veletek. Ez inkább humor, de érezhető a lényeg.


Csak legyél neki:


1. barát

2. társ

3. szeretõ

4. kisöcsi

5. bátyus

6. apa

7. tanár

8. nevelõ

9. gyóntatópap

10. lelki barát

11. szakács

12. autójavító

13. szerelõ

14. villanyszerelõ

15. sofõr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos


A természeted is fontos. Legyél


1. kedves

2. sportos

3. okos

4. erõs

5. jólnevelt

6. határozott

7. gyengéd

8. érzékeny

9. romantikus

10. férfias

11. Móka Miki

12. vidám

13. de mégis komolyan veendõ

14. bátor

15. Micimackó

16. energikus

17. gondoskodó

18. ideákban gazdag

19. ügyes

20. szerény

21. megértõ

22. elegáns

23. egyértelmû

24. szeretetteljes

25. hidegvérû

26. szenvedélyes

27. engedékeny

28. becsületes

29. adakozó

30. gyakorlati

31. igazságos

32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

33. reménytelen (a szerelemtõl)

34. nyugodt

35. sármos

36. hûséges

37. álmodozó

38. karrierista

39. megbízható

40. mindenki felnézzen rád

41. legyél kész áldozatokra, és mindenek elött gazdag.


Ugyanakkor ne legyél:


a) féltékeny, de mégis aggódó

b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több idõt mint a nõvel

c) adj a nõnek szabadságot, de mégis mindig érdeklõdj, hol és kivel volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nõt térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthonfelejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta a ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és ajakrúzs.


Nem szabad elfelejtened:


1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az elsõ csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnõjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.


Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet.

A nõ ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és megszökhet az elsõ gitárossal.



És most a másik oldal:


A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb.


Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:


1. szexre

2. kajára


A nök nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi. Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nõ erejét.


Végeredmény:


Az együttélés csak akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!

2009. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Az utolso hozzászolonak.

Add meg a számod !!!!

Imádlak!

2009. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Fontos:

-jó benyomás (ne hordjon ilyen gagyi, kínais cuccokat, azoktól valamiért rosszul leszek..)

-őszinteség

-humorérzék

-intelligencia

2009. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én igényeim:


Ne legyen:

-kapitalista

-homofób

-erőszakos

-rasszista

-szexista

-buta

-egoista


Legyen:

-kedves

-őszinte

-megértő

-intelligens

-feminista


(Igen, léteznek ilyen férfiak)


Ez csak az én véleményem. Ahány nő, annyi féle igény, hiszen nem vagyunk egyformák.


24/L

2022. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!