Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A korosztályomban tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korosztályomban tényleg nincs senki rajtam kívül akinek a belső értékek és a belső szépség a fontos? 16/F

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, sokan mondták már hogy jól nézek ki, viszont az alapján hogy valaki mennyire szép, nem tudok beleszeretni, csak hogy belülről mennyire szép. Lehet hogy valaki kívülről úgy néz ki mint egy modell, de ha tudod milyen a belseje akkor 2 szót nem fordítanál rá.. A lényeg hogy adjam fel hogy hozzám hasonló lányt keressek magamnak, és várjak vele 2-3 évet?


Ha meg kötekedni akarsz inkább kattints a vissza gombra..



2012. júl. 28. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Van ilyen fiúba is lányba is. Jó helyen kell keresni, lehet neten is ismerkedni...

F/16

2012. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos ez ne aggódj.Nagyon nem bírnék egy szép,de üresfejű lánnyal járni..16/F Amúgy hogy összejöttünk màr 16 évesek.Szevasztok:D
2012. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Na mi? :D:D 16 évesek találkozója? Mert akkor beszállok.:D 16/L..:D:D


Amúgy hasonlóképp állok az emberekhez. mint Te

2012. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a külső és mindig szép bnőim voltak


16F

2012. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az alapján, hogy "valaki mennyire szép" nem is lehet beleszeretni bárkibe is. :) Régebben még talán érdekelt is a külső valamennyire(Nem az volt meghatározó, nyilván.), de már be nőtt annyira a fejem lágya szerencsére, hogy a külsőségeket teljesen figyelmen kívül tudjam hagyni. Ennek ellenére mindig azt kapom, hogy "olyan nincs, hogy csak a belső számít, számít a külső is hidd el". -.-" Nem értem miért próbálják meghatározni, hogy nekem mi számít. :)


Amúgy bocsi, én 15 éves vagyok. ^^"

2012. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Hanariko ***** válasza:

Lehet hogy te, kedves utolsó, így van vele de attól még a külső nem elhanyagolható. vagy te járnál egy teljesen igénytelen valakivel is?

Nagyobb korban már azért a legtöbbeknek számít a külső, ha más nem, szexuális vonzódás miatt.

2012. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyilván az ápoltság számít, mert azon tud jó irányban változtatni az ember. Csak azért nem írtam oda ezt, mert gondoltam magától értetődő.
2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az ápoltság egy alapvető dolog, de ezen kívül szinte mindenki mást gondol arról hogy milyen a neki való nő..
2012. júl. 28. 11:37
 9/20 anonim ***** válasza:
Lányból biztos nincs olyan, akinek a belső számítana, se a te korosztályodban, se más korosztályban. Fiúknál is inkább csak idősebb korban jellemző.
2012. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én lelkileg korábban értem, azért mert volt jó pár komoly dolog amiken átmentem.
2012. júl. 28. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!