Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak, akik a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akik a foglalt nőkre buktok: miért?

Figyelt kérdés

Ha egyszer a nő felvilágosít benneteket, hogy van barátja - akármilyen módon -, a fenéért kezdtek mégis vonzódni hozzá? :D De komolyan, nem kényelmetlen nektek az érzés? Egyáltalán, miért különbek a szemetekben ezek a nők: a kisugárzásuk vagy az elérhetetlenségük miatt?


Őszintén kíváncsi vagyok, mert perpill is az a benyomásom, hogy valaki olyan kezd belém habarodni, aki számára az első perctől világos, hogy barátom van - ennek megfelelően sosem küldtem felé sem, másfelé sem kétértelmű jeleket. (Egyébként neki is van kapcsolata, de ez részletkérdés ezek szerint...) Miért tápláltok eleve halálra ítélt érzéseket?



2020. dec. 10. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kibe esel bele vagy kit kezdesz el szeretni akár indokolatlanul.. nem feltétlen irányítható. Nekem is tetszik most egy olyan lány aki foglalt és nem szándékosan. Mégis valahol arra vágyom, hogy tőle kapjak szeretetett. De nem próbálkozom nála semmivel se csak néha beszélünk.
2020. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Világtörténelem folyamán előfordult már, hogy egy foglalt nő/férfi belehabarodott másba, akinek szintén volt kapcsolata, majd összejöttek. Teljesen elképzelhetetlen?
2020. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Ez egyébként nagyon aranyos, ahogy leírod, hogy igazából csak szeretsz vele lenni és beszélgetni, de nem próbálkozol be- viszont nem pokolian nehéz?


#2 Velem még sosem fordult elő, racionális típus vagyok. :) Ezért az értetlenkedésem. Olyan volt, hogy eltitkolták előlem, hogy foglaltak és úgy flörtölgettek, de amikor megtudtam, leállítottam.

2020. dec. 10. 18:13
 4/6 A kérdező kommentje:
*a próbálkozásokat. Mert nem annyira csak flörtölgetni akartak egy idő után...
2020. dec. 10. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Nem, mivel nem találkozunk. Nem is nagyon tudunk a vírushelyzet miatt. Nem is nagyon lenne hol. Nekem mostanában nagyon sok a munkám is. Olyan kapcsolatban meg nem vagyunk, hogy magamhoz hívjam át. Bár nem is hiszem, hogy eljönne.


Igazából komolyabb dolgok egyszer történtek amikor párszor megöleltem és fogtam a kezét, de ennek már kb 1 hónapja is van. A korlátozások óta nem igazán voltam buliba. Meg ő sem.

2020. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hé! Ne légy mafla lúzer! Hajts rá, Sétálj vele a Margit szigeten. Ez még ingyen Is van. Csak étteremben tudod elképzelni a beszélgetést? Ne fèlj a vírustól, a tesztek tévedése 98%!!!
2020. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!