Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem 25 évesen egy kolléganőmbe, aki 15évvel idősebb nálam! Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az egész történet úgy kezdődött, hogy elkezdtünk beszélgetni online felüleleten és kialakult egy kölcsönös szimpátia. Majd pár hét beszélgetés után felvetette, hogy lenne-e kedvem eltölteni vele egy hétvégét.... természetesen igent mondtam...

Sokat vártunk, tervezgettünk végül egy csodálatos hétvégét tudhatunk magunk mögött most.

A bökkenő az, hogy párkapcsolatban él, ami viszont tudtommal már az elejétől fogva nem működik jól és ennek az oka az intimitás hiánya. Mivel valószínűleg komoly hatással voltam rá (ezt abból szűrtem le, hogy azt mondta, hogy érzések alakultak ki benne az irányomba), most tartja tőlem a távolságot és igyekszik egyre kevesebbszer kapcsolatba kerülni velem. Volt már kalandom korabelivel, viszont annyira nem fogott meg, mint ő!

Teljesen beleszerettem és egy kicsit kétségbe is vagyok esve, mert nem kifejezetten hajlik a találkozóra, azonban amikor meglát akkor boldogan integet és mosolyog és sugárzik a szeme az örömtől! Eddig ütöttem a vasat, de nagyon nagyon finoman csak, hogy ne fojtsam meg a figyelmemmel!

Most az utóbbi két napban arra szántam el magam, hogy teljes nyugalmat hagyok neki, hogy megszülessen benne, hogy mit is szeretne. A félelem bennem van, hogy maga mögött hagy, pedig tudom, hogy 25évesen nem kéne rettegnem attól, hogy egy 40éves nő elfelejt. Úgy érzem, hogy soha nem volt ennyire intenzív szimpátia az életemben egy nő irányába, pedig már 2 komoly szerelmi csalódáson túl vagyok és ezek mellett több nő is megfordult az életemben. Most mégis megtörtnek érzem magam, mert nagyon szeretném az ő társaságát élvezni.


Elnézést, ha hagytam kérdőjeleket a válaszolók fejében, de nagyon rögtönzött ötlet volt, hogy itt kérjek tanácsot! Talán nagyjából tiszta a képlet!

Szeretném egyaránt nők és férfiak konstruktív jellegű tapasztalatait/válaszait olvasni!


Előre is köszönöm! :)



2020. dec. 10. 18:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi. De már mindegy, sokáig szenvedtem a dolog miatt, talán egy évig is tartósan.
febr. 16. 06:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Jobb is ez, ne sajnáld. Aki nem tud dönteni hogy megy vagy marad, annál jobbat erdemelsz. Ráadásul lehet csak kis szórakozás voltál neki.
febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!