Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal egy héten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egy héten egy napot tudunk csak eltölteni együtt, mert 130 km-re lakik, és csak a szombat megoldható. Sokszor igénylem azt,hogy megnézzünk egy filmet, vagy csak beszélgessünk, és bújjunk össze..de mindjárt rám akar mászni. Hogy hárítsam?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan,hogy nincs kedvem úgy együtt lenni vele, mert épp gyötör valami belülről,vagy az egészségem nincs a toppon. Nem akarom megbántani,de látom rajta,hogy sokszor nagyon csalódott,hogy épp nincs semmi.

Mielőtt valaki azt írná, legyünk együtt többször a hét bármelyik napján, mint fentebb írtam, mindkettőnk részéről csak a szombat megoldható,és a körülmények is csak ezt teszik lehetővé. Mit tegyek annak érdekében,hogy ne bántsam meg,de finoman célozzak arra,hogy ne csak egy "lyukat" lásson bennem", hanem csináljunk több közös programot, ahol nem kötelező a szexre kilyukadni?


2020. dec. 11. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nehéz ügy, mindkettőtöket megértelek. De az a baj, hogy csak 1 napot vagytok együtt...

Azért az érthető, hogy egy egészséges férfinek heti egyszer igénye van a szexre, főleg, ha egész héten nem is találkoztatok.


De persze téged is megértelek, csak itt valamelyikőtök így állandóan elégedetlen lesz. Szerintem ez hosszútávon így nem fenntartható állapot.

2020. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki nyíltan, őszintén amit érzel, és gondolsz.


Ha két ember nem beszélhet őszintén egymással, nem próbálják megérteni a másik álláspontját, nem hajlandóak tenni a kapcsolatért, ha valami éppen nem egyezik máris elbizonytalanodnak, akkor az annyit is ér, annak nincs létjogosultsága.

2020. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem a párod! Csak valaki, aki heti 1X átmegy, és dugtok. 130 km...értelmetlen!!!
2020. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Így van, csak dugópajtik vagytok a részéről
2020. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, 3/3-as ne érts félre kérlek, nem kötözködésből írom, de nekem ez elég bántóan jött le.

Szeretném megkérdezni, az mennyivel jobb helyzet, ha valaki nem férj és feleség vagy nem bejegyzett élettársi kapcsolatban él, és "úgy dugnak",majdnem minden egyes nap? Az sem sokkal jobb helyzet.

2020. dec. 11. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Mi 150kmre laktunk egymastól, szinten heti kb egy találkozó volt. Ilyenkor mindig szeretkeztunk is, de mindketten vártunk es akartunk. Szerintem ha egezs nap egyutt vagytok, abba nagyon sokmindent bele lehet suriteni. Belefér a filmezes, osszebujas, beszelgetes, meg meg sok minden más, és a szex is.

Te nem vágysz a szeretkezesre, vagy csak az a baj, hogy a találka legelején rádmászik, és szivesebben vennéd, ha eloszor pl. filmeznétek, meg beszelgetnetek, és utána jonne csak a szex?

Szerintem mond el neki oszinten, hisz kivel tudjon mindent oszinten megbeszelni es megertesre találni, ha nem a párjával?

Termeszetes, ha gyotor valami, akkor nem tudod elvezni a szexet, mi nok ilyenek vagyunk. De lehet pont segitene, ha beszelgetnetek eloszor, kozben feloldódnál, aztán johet a szex.


Egyebkent kedves hármas, mi azóta osszekoltoztunk es osszehazasodtunk, es sosem voltunk csak dugópajtik, es egyaltalan nem volt ertelmetlen a kapcsolatunk sosem.

2020. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy héten egyszer tudtok találkozni és te visszautasítod.. hát csoda hogy még bírja. Előbb utóbb bele fog gondolni, hogy ha együtt élnétek örülhetne havi 2 szexnek. Teljesen normális, hogy kívánja a szexet, az már kevésbé, hogy te nem. Szex után is össze lehet bújni, megnézni egy filmet, elmenni sétálni, nem kell a kettő közül választani.
2020. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsóval nem értek egyet,de ez van.
2020. dec. 11. 18:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Na de figyelj akkor ti csak szexeltek? Vagy mi... Mert ezen kívül attól még lehet filmet nézni és össze bújni.


Az én párom is távol van tőlem hétvégén együtt vagyunk aztán megy vissza. Jelenleg ez van. De mi mindent is csinálunk, nem csak a szex van terítéken. Beszélgetünk, filmezunk, mozi, séta, jövünk megyünk stb. Vagy éppen csak vagyunk egymás mellett csöndben össze bújva.

2020. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mi is ezt csináljuk, illetve én sokkal többször tenném ezt, de ha el is jön a párom olyan messziről, nem akar úgy hazamenni,hogy csak sima összebújás meg filmezés volt, szerelmeskedés nélkül.

Ott a bibi,hogy nekem akkor épp nincs hozzá kedvem, és útra bocsájtom úgy,hogy nem voltunk szexuálisan együtt. Ez a baja.

2020. dec. 11. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!