Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal egy héten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egy héten egy napot tudunk csak eltölteni együtt, mert 130 km-re lakik, és csak a szombat megoldható. Sokszor igénylem azt,hogy megnézzünk egy filmet, vagy csak beszélgessünk, és bújjunk össze..de mindjárt rám akar mászni. Hogy hárítsam?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan,hogy nincs kedvem úgy együtt lenni vele, mert épp gyötör valami belülről,vagy az egészségem nincs a toppon. Nem akarom megbántani,de látom rajta,hogy sokszor nagyon csalódott,hogy épp nincs semmi.

Mielőtt valaki azt írná, legyünk együtt többször a hét bármelyik napján, mint fentebb írtam, mindkettőnk részéről csak a szombat megoldható,és a körülmények is csak ezt teszik lehetővé. Mit tegyek annak érdekében,hogy ne bántsam meg,de finoman célozzak arra,hogy ne csak egy "lyukat" lásson bennem", hanem csináljunk több közös programot, ahol nem kötelező a szexre kilyukadni?


2020. dec. 11. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10 Én mivel nő vagyok, így megértelek. De abba gondolj bele, hogy ezek szerint 4 alkalommal találkoztok egy hónapban, a kérdésedben oedig azt írtad, hogy sokszor van ilyen.


Azért ha egész hónapban nincs szex, vagy csak 1-2 alkalommal, az sem ideális. Mármint hogy általában a férfiak igénylik, de sok nő is az ennél több együttlétet.


Azért írtam (1.),hogy ez ha így marad, akkor valamelyikőtök folyton elégedetlen lesz.

2020. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor annyit fogunk tudni tenni,hogy keres magának egy másik nőt. Nem fogok megsértődni rajta. Szeretem annyira,hogy elfogadjam neki igénye van erre,és annyiszor akarja. Talán ebből kiindulva, nem passzolunk össze. Az én libidóm, egyébként is rettenetesen alacsony,és nem is akarom ráerőltetni a "pap üzemmódot".
2020. dec. 11. 19:22
 13/17 anonim ***** válasza:
Te nem őt szereted annyira, hanem magadat. Önző vagy és nem akarsz változtatni (pl.szexuálpszichológus felkeresése).
2020. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bele szerelmes, ennyi.

Ezt ,már régóta érzem én is. Nyilván ha nem akarok vele együtt lenni, annak oka van. Mégpedig az,hogy soha nem olt meg közöttünk sem a szikra, a tűz pedig mégannyira sem.

2020. dec. 11. 20:17
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, akkor miért vagy vele? Így csak az idejét húzod.
2020. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés elején még magadat állítottad be áldozatnak akit a párja csak egy lyuknak néz, erre a végére kiderül hogy ő van kihasználva szombati párnának a film mellé. Felszínes világ, felszínes kapcsolatok.
2020. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Miii? Hát ha nem szereted ne csodálkozz azon hogy ez van. De akkor viszont átverés ez részedről és hitegetes.


Talán szakítani kéne és nem húzni az idejét.

2020. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!