Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak a sablonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak a sablonos romantikus fimek váza ez, vagy a valóságban előforduló jelenség ?

Figyelt kérdés
Valahol a lelke mélyén mindkét fél tudja, már az első emlékezetesebb találkozás után, hogy a másik az igazi, azonban még önmagukkal sem őszinték. Talán a rossz időzítések, mások véleménye vagy csak a csalódástól való félem miatt, de az élet úgy hozza, hogy sohasem lesznek egy pár, csak kerülgetik egymást. Egymás közelében, mindig zavarban vannak,de próbálnak ridegnek és semlegesnek tűnni. Nem feltétlenül tudatosan, de egész életükön át olyan valakit keresnek, akiben fellelhetőek a másik személyisègjegyei, de nem találkoznak senkivel, aki elfeledtné velük a másikat.
2020. dec. 12. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van, hogy az emberek hónapokig , évekig évelődnek azon, hogy megszólítsam e a másikat, odamenjek e, még ha látják , hogy tetszenek a másiknak akkor sem....aztán telnek a hónapok tovább....


majd egyszer csak egy rossz napon azt látod, hogy a nő vagy férfi kapcsolatban van, valaki mással aki nem te vagy.

2020. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóságban is van ilyen, sőt még ilyenebb is. A való élet sokkal meglepőbb, trükkösebb dolgokat produkál, mint ami a filmekben van.
2020. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, meg olyan is amikor csak az egyik fél képzeli be ezeket...
2020. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént, annyi különbséggel, hogy mi levettük az álarcot. Nagyon régen, 20 évvel ezelőtt volt egy hasonló, ott nem vettük le soha és nem is beszéltük meg soha. Most sem mentünk bele ilyen mélységekben, hogy most akkor ő ugyanazt érzi-e mint én, ezért persze nehéz is két ember nevében nyilatkozni. De vannak jelek, amik arra utalnak, hogy ugyanaz történt bennünk. Én először egyáltalán nem gondoltam azt, hogy az ő személyiségjegyei illenének az enyémhez, inkább azt gondoltam, hogy egy üresfejű majom és nem tudtam megmagyarázni a vonzalmamat. Utólag már nem tartom annak, sőt, az volt a legmegdöbbentőbb pillanat a számomra, amikor rájöttem, hogy soha senkivel nem találkoztam, aki a másik nemben ennyire hasonlított volna rám gondolkozásban és emellett még ilyen mágneses szexuális vonzalmat is gyakoroljon rám. Ilyet nem is fogok már találni soha, ez egyértelmű.
2020. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Velünk megtörtént. Nem akarok másokat untató részletekbe menni, szóval csak egy mozzanatot ragadok ki az egészből. Férjemmel még a kapcsolatunk elején voltunk, talán négy-öt hónapja voltunk együtt, amikor vacsoránál egyszer szóba jött a házasság kérdése. Neki előttem két komolyabb, hosszú kapcsolata volt, mindkettő öt évig tartott. Megkérdeztem így félvállról, hogy nem tervezett e már házasságot, elvégre két hosszú kapcsolat van mögötte. Erre határozottan válaszolta hogy nem, mert még nem találkozott azzal a nővel eddig. Rákérdeztem hogy na és most, engem elvesz e feleségül? Nem is komolyan kérdeztem, inkább csak úgy mert adta magát a lehetőség. Erre teljesen határozottan, szemrebbenés nélkül válaszolta hogy igen. Kérdeztem hogy honnan tudja e hogy én vagyok az a nő. Azt mondta ezt nem kell tudni, érezni kell. Öt év múlva tényleg elvett. :D
2020. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Pl én és az első nagy szerelmem. Most a másolatommal van együtt, én meg szintén az ő másolatával találkoztam felnőttkoromban. A különbség,hogy az enyém kataztrofális véget ért, azóta is egyedül vagyok, ő meg a másolatommal - látszólag jól elvannak. Kirakatkapcsolatban élnek a face-en, minden héten posztol valami szerelmest a párja..
2020. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!