Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a jelenség, hogy számos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség, hogy számos pasi nem akar komoly kapcsolatot, most tényleg azt hiszik, hogy jó?

Figyelt kérdés

Itt is olvasom, hogy ők nem akarnak párkapcsolatot, megelégednek a szexkapcsolattal... Baxus, ne már!


Tudjátok milyen jó amikor egy nő őszintén szeret titeket? Én tudom!


Nem attól lesztek menők, hogy játszátok a macsót... nem?


Gondolkodjatok el ezeken,


Üdv. egy férfi


2019. máj. 30. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Azok általában akik nem akarnak kapcsolatot, egyszerűen képtelenek találni bárkit is, komolyabbra.

Egyszerűen csak nem érdeklik a nőket.

Sajnos én is így vagyok 31 éves fejjel. Semmi esélyem találni egy szerető, kedves barátnőt, mert nem vagyok hú de jó pasi és keresztül néznek rajtam.

2019. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Tudod nagyon sokan képtelenek az elköteleződésre, nem akarják feladni a szabadságukat, önzők, egoisták. Nem kell velük foglalkozni, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Nem fontos, hogy mindenkinek a génje tovább öröklődjön.
2019. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Annyi időt fogok az erről való gondolkodásba fektetni, amennyi időt te fektettél ennek a kérdésnek a megírásába és a gondolataid kifejtésébe.
2019. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kel mindenkinek megállapodnia.Elgondolkodhatnál Te is,hogy emberek vagyunk,így különböznek a vágyak,az igények,célok,és gondolkodás is.És nem feltétlen a Te felfogásod a helyes.Ami neked jó,az más férfit nem tenne boldoggá.Ùgyhogy ettől a kéiírástól nem fog változni semmi.Nem kéne feladatodnak érezd,hogy másokra erőltedsd a saját céljaid.Ennyi.
2019. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. El tudom képzelni, hogy valakinek elege legyen a buta, felszínes, külső-orientált libákból, akikkel addig összehozta a sors.
2019. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pedig pont csak ilyen nőkbe futok bele, akik nem akarnak komolyat... Akkor hogy is van ez?


De amúgy igen, a sok csalódás okozhatja ezt, hogy MÁR nem akar komolyat senkitől, mert akikkel eddig próbálkozott, mindig vakvágányra futott, és nem tud megbízni senkiben. Ezen aki tud, túllép, aki nem, nem.

2019. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik így jó, neked meg máshogy. Mindenki úgy él, ahogy neki jól esik. Persze lehet, hogy megbánt vele pár nőt, de ez a kettejük dolga.
2019. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!