Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mentél már bele úgy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentél már bele úgy kapcsolatba, hogy nem tudta törölni a fejedből azt, akit szerettél és minden nap győzködted magad, hogy pedig sokkal jobban jártál egy ilyen jó emberrel?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?

2020. dec. 12. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy véletlenül összefutottam az exemmel és rájöttem, hogy még érzek iránta. Ezt méltatlannak gondoltam az akkori párommal szembe, ezért szakítottam.
2020. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem elég nekem egy kapcsolatban, hogy a másik jobb ember. Amikor én szakítás után ismerkedni kezdtem, 1 randiig jutottam. Egy olyan emberrel, aki minden téren passzolt volna hozzám. Közös hobbik, nyugodt természet, megbízható anyagi és lelki téren is.

De már a randiról bűntudattal mentem haza, hogy ez nem működne, és az exemet akarom.

Már akkor megszakítottam az illetővel a kapcsolatot, nem szórakozom más érzéseivel azért, hogy ne legyek egyedül.

2020. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én jegeltem az érzéseimet, már 1,5 éve szakítottunk, de így is csak szexkapcsolatot akartam, mert tudtam, hogy nem vagyok rajta túl. Annyira azért túl voltam, hogy közel tudtam engedni végre mást is. Ő viszont többet akart, ráadásul tényleg passzoltunk mi is. Egy ideig győzködtem magam, de a szex annyira nem működött, nem tudtam vele élvezni és ezt észrevette és nem akartam megbántani, de amikor először elővett valami síkosító krémet, akkor tudtam, hogy végünk. Még agonizáltam 1-2 hétig, amikor az exem utánam nyúlt és amit akkor éreztem, az olyan fájdalom volt, hogy képtelenség volt tovább folytatni. Nem tudtam volna tovább színészkedni, hogy boldog vagyok mellette, egy órát se bírtam volna ki akkor, úgyhogy szakítottam, annak ellenére, hogy tudtam, hogy azzal a másikkal soha nem fogunk összejönni.
2020. dec. 12. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az ilyen válaszokat rend szerint le szokták pontozni, de azért leírom, én hogy voltam.

Egy évig szenvedtem egy fiú után, a tipikus eset, mikor olyan kocsi után fut az ember, ami nem vesz fel. (Együtt voltunk egy ideig, csak szakított.) A kapcsolatunk alatt is voltak jelentkezők, és be is próbálkoztak, mikor híre ment a szakításnak. Mindet elutasítottam, azt hittem már sose akarok senkivel se együtt lenni, pokoli fájdalmat éreztem, tényleg még az ellenségeimnek se kívánnék ilyet. A barátaim mondták a szokásos "majd az idő meggyógyít / sok hal van a tengerben / jobbat érdemelsz" blablabla szöveget, de nekem tényleg semmi sem segített, hiába telt az idő, hiába jöttek a kedves, jóképű udvarlók tényleg, az exemen kívül egy pasit se akartam a közelembe se. A munkahelyemre közben új kolléga jött, aki szimpatozált velem. Rendes volt, meg amúgy be is jött a stílusa, de vele se akartam foglalkozni. Aztán egy barátnőm, akivel együtt dolgoztunk leültetett, hogy komolyan beszéljünk. Elmondta, hogy már tényleg tök ciki amit leművelek, hogy úgy viselkedek mint aki minimum a vietnami háborúból jött, fiatal csinos lány létemre, és szedjem már össze magam, mert ez nagyon gáz, más lány a kezét össze tenné, hogy megszabadult egy ilyen féregtől mint az exem, és ennyi ajánlatot kapott. Szóval kaptam egy kioktatást a barátnőmtől, aki egyébként jóba volt az új kollégával, és mondta is, hogy látod, ő is milyen jófej, te meg csak esélyt se adsz neki egy kávézásra, mert inkább sírsz az exed után. Úgyhogy mikor megint elhívott randizni a srác, bele mentem. Először kínosan éreztem magam vele kettesben, nem igazán tetszett a helyzet, de eldöntöttem, hogy igenis tovább kell lépni, így magamra erőltettem a randikat. Telt múlt az idő, egyre többet beszélgettünk, egyre jobban kijöttünk, és egyre kevesebbet gondoltam az exemre közben, mert egyre jobban éreztem magam a sráccal. Nem mondom, hogy rövid út volt, mire tényleg bele szerettem már javába jártunk. Nekem ehez rengeteg együtt töltött időre, odafigyelésre, megértésre, szeretetre volt szükségem, amiket megkaptam ettől a sráctól.

Ma már házasok vagyunk, kisbabánk is van, és ha nem jön velem szembe ez a kérdés, akkor eszembe se jutott volna most az exem. 0

2020. dec. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!