Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok akik kb 14 éves koruk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik kb 14 éves koruk óta folyamatosan kapcsolatban vannak nem unják meg az állandó alkalmazkodást, megfelelést?

Figyelt kérdés

Aki fiatalon kezdi annak nem lesz elege egy idő után abból hogy mindig meg kell felelni a másiknak, alkalmazkodni kell...

Felnőttként szerintem másabb de fiatalon nem rossz ez?


2020. dec. 2. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
kapcsolat függővé válnak..
2020. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkit unnak valahol. 😃
2020. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen jöttem össze a párommal, nem értem miért kellene többet alkalmazkodnom mintha most 20 évesen ismerkedtünk volna meg. Egy friss kapcsolatban is ugyanúgy alkalmazkodni kell, semmivel sem másabb. 20L
2020. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor unják meg, ha nincs új jelölt. Egyébként nem unják.
2020. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17 éve vagyok kapcsolatban, ez nálam 2 kapcsolatot jelent. Nem, nem unom, mert csak azzal vagyok együtt, akivel jól érzem magam.
2020. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki korán kezdi, még nem jelenti azt, hogy mindig alkalmazkodnia kell, hiszen lehettek hosszú kapcsolatai. Pl 15 éves korom óta szinte folyamatosan volt/van barátom, ez 2 kapcsolatot jelent, a 2. most is tart. Tehát kb 8 év alatt két fiúhoz/férfihoz kellett alkalmazkodnom. De ez sem azt jelenti, hogy rögtön, hiszen általában egy pár, ha toleránsak egymással, akkor évek alatt kovácsolódnak össze, ez viszont túl lassú és észrevétlen folyamat ahhoz, hogy folyamatos alkalmazkodásnak lehessen nevezni. Akinek pedig sok párja volt, és mindig ismerkedik, az vagy nem unja, vagy pont amiatt lett vége a kapcsolatnak, mert nem sikerült tolerálni az ellentéteket, tehát az alkalmazkodás nem valósult meg. :D
2020. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Tanulni és edzeni sem untam meg, pedig azt is csinálom már több évtizede. Kapcsolatban lenni sem másabb.

2020. dec. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egy normális kapcsolat nem "állandó alkalmazkodásról és megfelelésről" szól.
2020. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az regen rossz, ha folyamatos alkalmazkodasrol szol. Olyat kell keresni, aki a "masik feled", (mindenki legyen egesz ember) hiaba utalom ezt a szoosszetetelt, de most ez jo ide. Akkor nem kell alkalmazkodnod.
2020. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!