Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még ezzel dolgom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ezzel dolgom vagy csak spirituális hülyeség amit gondolok?

Figyelt kérdés
Ismeretség, barátság majd részemről szerelem lett amit ő nem viszonzott. Elméletileg akkor még benne volt egy csalódás letargiájában. Nem tudom hogy ez mennyiben járult a dolgokhoz. Lassan egy éve nem kerestük egymást. Lassan lassan kezdek ebbe beletörődni hogy nem láthatjuk többé egymást és nem beszélhetünk. Emlékszem hogy volt párszor olyan amikor megéreztem hogy rám gondol vagy beszélni akar velem. Ilyenkor megjelent a lelki szemeim előtt és szinte beszélt hozzám. Majd rá egy fél percre felhívott és mondta hogy előtte gondolt rám. Több esetben megtörtént. Kb egy hónapja történik az néha néha hogy a semmiből váratlanul megjelenik a lelki szemeim előtt, szinte látom hogy ott áll és rám néz. Sokszor az illatát is érzem az orromban. Olyan közel érzem néha őt mintha itt lenne. Most este is jött egy olyan érzés mintha belül jönne hozzám. Mintha lenne bennem egy út és valahol távol még de felém tart és olyan öröm érzés fog el mintha fizikálisan is eljött volna és itt lenne hosszú idő után. Annó amikor bemutatták nekem akkor is rögtön éreztem őt belül. Annyira tiszta és őszinte érzés volt amit nem váltott még ki senki belőlem. Mintha a lelke az enyémbe olvadt volna... Minden perc amit együtt töltöttünk boldogság volt. Mondhatom hogy életemben akkor voltam boldog amikor együtt voltunk. Aztán elsodorta másfelé az élet és különböző okok miatt meg is szakadt a kommunikáció köztünk. Lehet ebben valami hogy ilyen érzések törnek rám? Veletek volt már hasonló? Amikor éreztétek ilyen szinten a másikat aztán egyszercsak egy napon újra valósággá vált hogy ott van? Azt hiszem nem ok nélkül jelenik meg bennem. Soha senkivel sem történt ez csak nála. Ennek oka van úgy gondolom.
2020. dec. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne a morfogenetikus mező fogalmat tanulmányozni, utána olvasni a 100 majom kísérletnek, az angliai cinkék tejszínlopó viselkedésének amiről anno a BBC is csinált dokumentumfilmet, és lehet megértenéd, hogy az információ terjedésének vannak más módjai is, mint azt eddig gondoltad.:)


Sok minden helyre kerülne, megértenéd miért jut eszedbe XY mondjuk 2 perccel az előtt, hogy befordul a sarkon, stb.


A kérdés érzelmi oldalát tekintve pedig, ha ilyen érzéseid voltak, és neki is, akkor mégis mire vársz?

2020. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez ennél bonyolultabb volt... De amit leírtál az nagyon komoly dolog. Utánanézek.
2020. dec. 14. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz, én is éreztem már hasonlót, de nem konkrét személlyel, hanem hogy nem vagyok egyedül. Több mint zavarba ejtő.
2020. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy 3 hete egyik reggel is olyan élesen belém hasított hogy percek kellettek hogy összeszedjemösszeszedjem magam. Szinte kiütött. És tényleg előtte soha de soha senkivel sem történt ez... Egyébként mondta azt is annó hogy az anyukájával is működik ez a dolog köztük
2020. dec. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!