Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok ajánlani olyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani olyan ismerkedési helyet, elsősorban interneten belül, ahol Spirituális beállítottságú egyéneket is találok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül párkapcsolat céljából, beszélgetés, lelkizes is. Nő vagyok.

2017. okt. 5. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
gyakorikérdések ezoteria kategória
2017. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hoxa
2017. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ezo kategóriának semmi köze a valódi spiritualitáshoz.
2017. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 első vagyok ezt nem tudtam de úgy gondolom talán ott akadhatnak emberek
2017. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen értelemben érted a "spirituálist". Vannak erre jó fórumok, de ott nem a "hű a te aurád zöld!!!!44" "pénzmágia!!!" "gyógyítsunk fűtőszállal" és egyéb baromságok lesznek.


Jó dolog megvizsgálni a spiritualitást, ezotériát, de csak módján, nem vakon vagy droid módjára. Én a vallásokkal is így vagyok. Agnosztikus(?) álláspont ez.

2017. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos, amit leírtál az távol áll tőlem, viszont elég tág az érdeklődési köröm.
2017. okt. 5. 12:01
 7/10 anonim ***** válasza:
A spiritualitás elég nagy terület. Konkrétan melyik ága érdekelne?
2017. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet szó előző életektől, dimenziókról, entitasokrol... De vevő vagyok akármire.
2017. okt. 5. 12:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenütt vannak ilyen szellemi rövidnadrágosok. Én már nyelvtanfolyamon is találkoztam ilyennel.
2017. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos, amerre én lakok, nem igazán vannak ilyen helyek, ahová el lehetne járni, nincs annyi lehetőség, program, ahol voltam, példának okáért, nem éreztem túl jól magam, nem találtam a közös hangot.
2017. okt. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!