Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve tetszik, szakítottak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve tetszik, szakítottak?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve ismerem és nagyjából fél éve jöttem rá, hogy tetszik nekem. Egy közös baráton keresztül ismerkedtünk meg, így hárman szoktunk kb havonta találkozni. Biztos, hogy szimpatikus vagyok számára, de nem tudom ,hogy csak barátilag-e. Fél éve tetszik nagyjából, de nem említettem neki, nem is mutattam ki, mert kapcsolatban volt,de pár hete szakítottak. Szerintem még nem lenne nyitott arra, hogyha esetleg elhívnám valahova, mert megviselte a szakítás. Mit csináljak? Szeretném jobban megismerni, de tolakodó sem szeretnék lenni, hiszen nemrég lett vége a kapcsolatának.
2020. dec. 14. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy van. Keresd a társaságát, először szép lassan, ne tolakodóan. Ha, találkoztok, akkor legyél a közelében. Valahogy sejtetned kellene, hogy nem közömbösek iránta az érzéseid. Ha majd látod, hogy készen áll akkor elhivhatod sétálni, vagy valamilyen közös programra.
2020. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre türelem. Beszélgess vele töbnet, meg amiket egyes írt, azok tök jó ötletek.
2020. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!