Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki azzal kompenzálja nagy szerelme elvesztését, hogy egy későbbi párjával váltja valóra a nagy Ő-vel szőtt álmait ?

Figyelt kérdés
Tehát pl. nagy romantikus gesztusokat tesz az új párjának, álompárnak gondolják őket, de nem magát az embert szereti, hanem vele valósitja meg, amit mással akart és ezáltal akarja kiegyenliteni a hinyárzetét. Van ilyen jelenség ?
2020. dec. 17. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
He?
2020. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jav. : hiányérzetét
2020. dec. 17. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként értem mire gondolsz, csak olyan nyakatekerten fogalmaztál. Szerintem biztos van ilyen. #1 voltam. :)
2020. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van hát. Exemen is ezt éreztem. Nem ok nélkül az exem.
2020. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vam, szerintem ezt hívják valahol úgy, hogy pótlék.

Élhetnek akármilyen izgalmas, álmokkal teli életet, ha az illetőt nem szereti igazán.

2020. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!