Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » “Ha két ember tényleg a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Ha két ember tényleg a nagy Ő egymásnak és szeretik egymást, nem szakítanak soha. ” Miért mondja mindenki ezt, tényként kezelve?

Figyelt kérdés

Biztosan ilyen egyszerű? Mégiscsak az a két ember tudja hogy mit és milyen mélyen érzett.

De ha valóban elengedik egymást, az már teljes mértékben egyenlő azzal, hogy nem volt igazi szerelem?



2018. ápr. 28. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert így van.


Én próbáltam újrakezdeni olyan lányokkal akikre azt gondoltam, hogy "A Nagy Ő" nekem (volt, amikor sikerült is), de mindig kiderült, hogy csak az időmet vesztegetem.


Ha nem félreértésből, vagy hirtelen felindulásból szakítanak, hanem komolyan pontot tesznek egy kapcsolat végére, pl egy megcsalás miatt, akkor annak ott vége van.

2018. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Utólag megtagadni mindent, csak mert egy ponton elcseszték nagy hülyeség. Legalább is a jó nem lesz rossz tőle.

31/f

2018. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen kijelentéseket csak 13 éves kislányok tesznek, akiknek még álomvilágszerű elképzeléseik vannak a világról.


Kezdjük ott, hogy nincs olyan, hogy nagy ő, csak kölcsönösen szerelmes, egy hullámhosszon mozgó emberek vannak, akik jókor voltak jó helyen. De ha máskor mással találkoztál volna, akkor róla hinnéd azt, hogy a nagy ő.


Anyway, hullámvölgyek a legtökéletesebbenk gondolt kapcsolatokban is vannak, mivel az élet nem egy habostorta. Lehet, hogy szakítanak, de ha szeretik egymást, újra egymásra találnak, ha tesznek is érte. Minden kapcsolat addig működik, amíg dolgoztok érte, nincs semmilyen bűbáj, ami ezt magától működtetné vagy ilyesmi :D

2018. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én csak azt mondom, hogy azok az emberek nem tudnak egymás nélkül élni. Nem szó szerint kell ezt venni.
2018. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezzel egyet értek.


De! Erősen kétlem hogy más iránt érezhetem azt, mint amit iránta érzek. Lehetetlen. Innentől kezdve más nem tud olyan boldoggá tenni és a gyakorlatban lehet, hogy működik, nem szakítunk meg jó csapat vagyunk, de mit ér mindez, ha nincs meg az az érzés amit egykor valaki más iránt ereztel, aki már nem lehet többé a tied?

2018. ápr. 28. 18:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, harmasnak ment
2018. ápr. 28. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy szakítás feltétlenül azt jelenti, hogy 2 ember nem szereti egymást. Lehet csak pont ott, akkor nem álltak készen a folytatásra. Nem egy történetet hallottunk már, hogy szakítás után is működhetnek a dolgok. Persze ehhez az kell, hogy VÁLTOZTASSATOK a hozzáállásotokon, magatokon. Olykor az is elég, ha csak az egyik fél ismeri fel, hogy hogyan lehetett volna másképpen!

De úgy valóban nincs értelme, ha egyikőtök sem vátozik semmit, akkor csak ugyanolyan problémák fognak feljönni.

2018. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Igazad van kérdező, nem lesz már ugyan olyan lehet rosszabb, lehet jobb, de ugyan olyan tényleg nem lesz. Nem kell a jót kizárni, ahogy a rosszat sem. Az éremnek két oldala van.

31/f

2018. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok szeretet, türelem és elfogadás kell hozzá!


Menj a szerelmed után, ne hagyd veszni hagyni, mert később bánni fogod!

2018. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van ez így. Van olyan, hogy az élet, a körülmények közbe szólnak. Ugyanis az emberek többsége eleve sok sérülést hoz magával (gyermekkorából stb) és van olyan aki bármennyire is igyekszik, normális párkapcsolatra alkalmatlan. Ettől még szerethetik egymást a párjával, sok szenvedés is kerül a kapcsolatba. És ha az úgy dönt elég volt, akkor elég volt. Akkor is ha utána nem lesz másik kapcsolatuk. Az élet produkál fura dolgokat.


Ja, és az igazi nem létezik, csak van pár olyan lehetőség amiből kihozható a legjobb.

2018. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!