Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik a nagy Ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Akiről mindig is álmodoztok, egyszer össze jöttök álmaid nőjével/pasijával.

2017. febr. 26. 12:49
 1/9 anonim válasza:
Létezik, de sajnos nem lehetünk együtt, ez van. :)
2017. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik, legfeljebb van hogy valakivel jobban működnek a dolgok, valakivel kevésbé, de konkrét egy valaki hozzárendelve nincs az emberhez.
2017. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Hollywoodban létezik, a valóságban nem.
2017. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem létezik, és én ezt megnyugtatónak érzem. Szívás lehet, ha elrontod azzal az egy emberrel vagy ha nem találod meg, de igazából szerintem abba és annyi emberbe projektálhatod bele, amennyit szeretnél. :D
2017. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég egyszer már leírtam: Hogy számodra mi létezik, te döntöd el. Csak a szemed tartsd nyitva, különben csúnya égési sérüléseket szerezhetsz magadnak.
2017. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerelem is egy fasság.
2017. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Én elképzeltem,álmodoztam róla,levázoltam néhány tulajdonságot amit szeretnék és lám megjelent. Azóta együtt vagyunk,mindennek már 3 éve.
2017. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos van, csak nehezebb megtalálni mint a shiftet meg a kisőt.

30/f

2017. febr. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem álmodoztam egy elképzelt nagy Ő -ről, viszont mióta megismertem a párom, úgy érzem, hogy minket egymásnak teremtettek. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy baromság azt hinni, hogy ha a "nagy Ő" megjelenik akkor örökre boldogok lesztek és semmit nem kell tenni a kapcsolatért, működik magától vagy, hogy ő nem büdöset fin.gik és mindig lehajtja a wc ülőkét. Hisz senki sem tökéletes. Másrészt becsapós ez a dolog, hisz ha szerelmes vagy mindig azt hiszed a következő csajról/pasiról, hogy ő a nagy Ő nem? Csak utána jössz rá, hogy óriásit tévedtél. A "nagy Ő " szerintem az lesz akivel úgy érzed tökéletesen összeilletek és szeretitek egymást. Lehet, hogy valaki sosem talál ilyet, valakinek viszont több potenciálisan tökéletes jelöltje is lehet.
2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!