Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A plátói szerelem tovább tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plátói szerelem tovább tart ki, mint a viszonzott?

Figyelt kérdés
Évek óta szerelmes vagyok valakibe, akit nem érdeklek. Nem múlik az érzés. Már nem vagyok tini, de a közelében olyan, mintha az lennék. Remegés, pillangók, kipirosodás, minden. Másra rá sem tudok nézni. Ez meddig mehet így?

2020. dec. 18. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Addig fog így menni amég nem találsz valaki mást, akivel tényleg kapcsolatban vagy és szereted.

A plátói szerelem egy nehéz dolog, mivel nincs lehetőséged az illetőt a hibáival együtt megismerni ezért csak a jót látod benne. Holott ha összejönnétek lehet lenne valami olyan benne ami miatt kitudnál ábrándulni. Ha meg összejössz valakivel persze, hogy ő tűnik a "jobbnak" mert már egy egész szép kis képet felépítettél magadban.

Ezt tapasztalatból írom. Nekem az segített, hogy ezeket tudatosítottam magamban, az illetőt próbáltam elkerülni, közösségi oldalon nem nézegetni és olyanok felé nyitni, akiknél láttam,hogy vevők rám.

2020. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokáig, mert te csak egy full pozitív képet látsz, ezért nem tudsz kiábrándulni belőle. Nincs csalódás, nincsenek negatív élményeid, mint egy igazi kapcsolatban természetszerűen bekövetkeznek.
2020. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Olyan szar :( párkapcsolatban pár hónap alatt elmúlnak az érzelmek, de így évekig szerelmes vagyok.
2020. dec. 18. 11:26
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

A plátói szerelem nem szerelem. Az egy álomodozás.


És igen, ilyen formában sokkal tovább tud kitartani, mert csak a fejedben létezik.


A fejedben lévő ember pedig mindig pont úgy reagál, ahogy elvárod, pont azt mondaná, csinálná, amire te számítasz, nem beteg nem nyűgös, nem ideges, nem depressziós, nem szomorú...


Nem véletlenül van az, hogy amikor a sok éves plátóiból nagy ritkán valóság lesz, akkor az esetek 99%-ban hatalmas a csalódás is, mert akiről annyi éven át álmodoztál a hétköznapokon nyomokban sem hasonlít a fejedben élő képre (és mondhatod, hogy ez nem igaz, mert te ismered őt, de ez sajnos nem igaz, mert te úgy ismered, hogy egy erősen torzító szemüvegen át szemléled, ahol még azt is sikerülne pozitívan interpretálni, ha beléd rúgna)

2020. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Addig tart, ameddig te engeded magadnak.
2020. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A plátói szerelem az semmi más, mint egy illúzió, amit a másikba képzelsz. Egy illúzióba vagy szerelmes, ráadásul a saját illúziódba.
2020. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ismered vagy nem? Elutasított?
2020. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akar kapcsolatot.
2020. dec. 19. 10:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Veled nem akar. A hangsúly a veleden van.
2020. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy valami baj van e velem, de azt mondta nem, senkivel nem akar.
2020. dec. 19. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!