Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben más érzés a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más érzés a plátói szerelem a viszonzott szerelemtől?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam szerelmes. Viszonzatlanul. Az másfél év után elmúlt, de azóta sem szerettem bele senkibe. Elég nagyot csalódtam... (nem fejteném ki) Már hiányzik maga az érzés. Miben más a kettő? A plátói erősebb?
2011. jún. 8. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy plátói?mi a fenét jelent az hogy plátói??:??
2011. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszonzatlan szerelem, ami egyoldalú.
2011. jún. 8. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem erősebb. A viszonzott szerelem pedig sokkal jobb!
2011. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A plátói szerelem alatt azt a szerelmet értjük, amely testileg soha be nem teljesül.Általában csak egyoldalú.
2011. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
A plátói szerelem a viszonzatlan, be nem teljesült szerelem, egyfajta rajongás, ami egyoldalú!! De nem is értem hogy lehet ezt szerelemnek nevezni, mert a szerelem szerintem egy kölcsönös dolog ami akkor jön létre ha két ember szereti viszonzottan egymást :)
2011. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen
2011. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Plátói szerelemben ugyanúgy szerelmes az ember, csak éppen sosem fogja megkapni a másikat. Tudja, hogy nem talál viszonzásra. (szóval csak álmaiban csókolózhat, ölelkezhet a kiszemelttel)
2011. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a beteljesedett sokkal erősebb. A plátói rohadtul tud fájni, alig társul hozzá pozitív érzés, ha rágondolz a plátói szerelmedre és álmodozol vele, akkor is bevillan, hogy ez soha nem fog megvalósulni.

Ezzel ellentétben a beteljesült szerelem boldog, pozitív, adok-kapok dolog, sokkal jobb, mert te is szeretsz és téged is szeretnek, boldoggá akarjátok és tudjátok egymást tenni.

Egyértelmű, hogy a beteljesült a jobb.

2011. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

egészen más a kettő. valaki felvetette hogy miért is nevezzük szerelemnek a beteljesületlent. hát azért mert vannak azonos alakú/többjelentésű szavaink. biztos tanultatok róla ti is. egy szóalak több értelem.

szóval szerintem egész más, gimi alatt 2x voltam szerelmes, viszonzatlanul. most a barátnőmmel mióta együtt vagyok, egészen más érzés. őt meg is érinthetem, meg is csókolhatom, összebújhatok vele, és ő is simogat ölel és csókol :) nem csak egy epekedés egy vágy, hanem maga a valóság. sokkal jobb :)

2011. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg mostanra teljesen egykalap alá veszik, holott teljesen más a kettő. A plátói szerelmes nem tesz semmit annak érdekében, hogy esetleg összejöjjön a kiszemelt személlyel, neki pusztán a beteljesületlenség érzése kell. Titokban fantáziál, epekedik és sóvárog, de sose mondaná meg a kiszemeletjének. Persze, hogy halott ügy az egész, hiszen sokszor a másik félnek fogalma sincs arról, hogy valaki róla ábrándozik. Ha esetleg mégis közelebb kerülne hozzá, hirtelen elveszti a varázsát az egész és már nem is kell neki. Ez igazából nem nevezhető szerelemnek, de egy nagyon mély, meghitt érzés. Én is ilyen vagyok, sajnos.

A viszonzatlan szerelem esetében pedig egyértelmű a visszautasítás. Megpróbálod, tehát a kiszemelted egyértelműen megtudja, hogy bejön neked, azonban számára te nem jelentesz semmit. Ebben az esetben valós a szerelem, hiszen nem maga az érzés kell, hanem a személy aki kiváltotta benned. Ez fájdalmasabb.

2011. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!