Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az oka annak, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a pasim legjobb barátjának nem tetszik hogy összejöttünk?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem járni egy fiúval, és úgy vettem észre, hogy nem igazán örül, hogy együtt vagyunk. Nem bunkó velem, normálisan viselkedik de tudom, hogy nem támogatja a kapcsolatunkat és nem tudok rájönni, hogy miért. Nem látjkolja a közös képünket se, azt se, hogy kiraktuk magunkat kapcsolatba a közösségi oldalon. Távolságtartó velem nem akar barátkozni se. Lehet tud a barátomról amit én nem?
2020. dec. 18. 14:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Lehet tud valamit a barátomról amit én nem?
2020. dec. 18. 14:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

2 megoldási javaslatom van:


A) megkérdezitek a pasast

B) egy csomó vad idegen napestig tippel



Vajon melyiknek van nagyobb esélye, hogy megtudod a választ? :D

2020. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg attól tart, hogy miattad kevesebb időt fognak együtt tölteni. Legtöbbször erről van szó, legalábbis saját tapasztalat, hogy amikor megismerkedtem valakivel és kezdett komolyra fordulni a dolog, a haverok / barátok, akiknek nem volt párjuk, elkezdtek bunkózni, mert már nem voltak minden nap együtt, velem töltötte az ideje nagy részét.
2020. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1:1 amiért a nők is utálni szokták a barátnőik pasiját.
2020. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem lájkol, az valóban nagy baj. 🤣Az élet nagy problémái.
2020. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

5.-nek.


Jaja!!! De ha meg lájkolná, akkor az lenne a gond, hogy ez biztosan qúrólájk, és nyomulni akar.

2020. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos biszex, féltékeny rád.
2020. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem látjkolja"

ebből szűrted le, hogy nem támogat? Ez nevetséges.

2020. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen barátja van a párodnak, akkor neki nem kell ellenség...
2020. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy az nem nemörülés, meg bunkóskodás, hogy nem lájkolja a kapcsolatotokat f...bukon.

Ha tényleg bunkózik, annak is több oka lehet:

1. Nem bír téged, nem vagy neki szimpatikus.

2. Tetszel neki, és féltékeny, amiért a pasidnak sikerült.

3. Emiatt kevesebb időt tölt vele a pasid, letojja a fejét, lemondott programokat, nem megy vele annyit bulizni / wowozni (ide be lehet írni más hobbit)

2020. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!