Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mondjam el a legjobb barátomnak, hogy összejöttem a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

5 évig jártak együtt,már a házasságot tervezték mikor szakítottak.3 hónapja nincsenek együtt.


Eleinte csak fb-on beszélgettünk,találkozgattunk néhányszor és közben egymásra találtunk.


Ezt,hogy lehetne előadni a havernak,hogy ne legyen sértődés belőle?



2016. júl. 10. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha már házasságot terveztek és 3 hónapja (!) nincsenek együtt szerinted mennyire fogja jó szemmel nézni a dolgot? Valószínüleg még túl sem tette magát a dolgon.

De próbáld meg fordított helyzetben, neked milyen érzés lenne? Mennyire tartanád jó barátnak?

És a kérdésre válszolva, szerintem "finoman" ezt nem lehet elmondani.

2016. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Én úgy mondanám el a haveromnak: Figyelj csak, hát azt mondtam e má neked, hogy tegnap megdugtam erősen az ex menyasszonyodat? Sőt meg is szoptattam, a szájába élveztem, ő lenyelte és élvezte is a dolgot. Mit szólsz hozzá? Erre véget ér a barátságotok, s a haveroddal ezután verekedni fogtok, nagyjából így képzelem el a dolgot:


https://www.youtube.com/watch?v=lK4k71XVI4k

2016. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Elég szemét voltál amúgy, hogy f.a.s.z.r.a. húztad pár hónap után azt a csajt, akibe 5 éven át szerelmes volt a haverod. Úgy látszik kedves kérdező nem vagy tisztában a következő alapszabállyal, amit én most megtanítok neked. Sose dugd meg, ne nyalj ki és ne szopass meg olyan nőt, akibe egy rokonod vagy barátod szerelmes, még akkor se, ha a csaj is akarja. Bátyáink, öcséink, haverjaink nőit nem dughatjuk meg. Ha valaki az öccse, unokatesója, esetleg haverje barátnőjét, menyasszonyát, feleségét megdugja az egy köcsög f.a.s.z. Most rámehet a barátságotok arra, hogy nem bírtál csomót kötni a farkadra. Hiába, hogy szakítottak a csajjal, de ilyen esetben is úgy lett volna tisztességes a dolog, ha előre beszéltél volna a barátoddal. Ha elmondtad volna, hogy tetszik neked az exe, s mondtad volna, hogy szeretnél együtt lenni vele. Ha vártál volna szakításuk után 1 évet, s utána megkérdezted volna a barátodat, hogy baj e neki, ha kavarsz az egyik exével, s ő azt mondta volna, hogy nem baj, akkor megdughattad volna a csajt. Helyette te 3 hónap alatt lekúrtad a csajt a barátod beleegyezése nélkül, ami részedről gerinctelen cselekedet volt. A Mafia-ban, pl. Szicíliában megdugnád egy gengszter nőjét, azért ki is lettél volna már herélve. Ha a barátod már semmit se érezne, ha rég túllépett volna a csajon, akkor megdughattad volna. Persze te leszartad a dugás perceiben a barátod érzéseit. Nem vagy igaz barát, szerintem nagyot hibáztál.
2016. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A szakításuk okát nem ismerem de akármelyik oldalról történt a dolog biztos megsértődne rád a haverod teljesen jogosan hogy a volt szerelmét felszedted. Ha nem is lenne annyira durva köztetek a harag, ha együtt csinálnátok programokat ahol ott lenne a volt barátnője aki jelenleg a te csajod az esne neki igazán rosszul. Én tudom hogy ez milyen érzés. Engem dobott a volt barátnőm, igaz hogy csak alig 3 évig voltunk együtt aztán végül a barátnőm dobott engem mert úgymond megunt de összejött fél évvel később a gyerekkori legjobb barátommal akivel egy csoportba kerültek amikor mentek szakmát tanulni és bizony ott találtak egymásra. Akkoriban a legjobb barátom alig beszélt velem, ritkán is találkoztunk mert én esti képzésre jártam és mellette már dolgoztam, nem volt sok szabadidőm meg mellette jártam maszekolni, meg más hobbim volt külön baráti körben hogy minél jobban lefoglaljam magam mert annyira megviselt a szakítás. Amikor a haveromat meglátogattam akkor ott volt nála a volt barátnőm, eleinte azt hittem csak haverok mert osztálytársak lettek, de amikor előttem nyalták falták egymást és közölték hogy miért zavar már úgysem vagyunk együtt meg már túl kellett volna tegyem magam akkor annyira megsértődtem hogy otthagytam őket mint eb a sza..rát és azóta szóba se állok velük. Barátságom ment tönkre és akkor ment romokba az életem is mert lelkileg nagyon magam alatt voltam és ez mindenre kihatott nálam. Azóta eltelt már 4 év 1 éve együtt vagyok a jelenlegi barátnőmmel akinek köszönhetem hogy újra a régi önmagam lehetek és ismét boldog vagyok, de a gyerekkori legjobb barátommal 2 hónapja találkoztam mióta otthagytam őket és 2 mondatnál többet nem voltam vele hajlandó beszélni, amikor kijelentette hogy gyerekük lesz a volt nőmmel és nagyon várják, azóta ismét pocsékul érzem magam emiatt, mert totál hülyének érzem magam, meg átverve és megalázva pedig van másik párkapcsolatom, szeretem a barátnőmet de ő is megérti hogy teljesen jogosan vagyok berágva, mert nem csak az első nagy szerelmem vesztettem el hanem a gyerekkori legjobb barátomat is.


Kérdező szerintem ha jót akarsz magadnak állj a haverod elé és lassan fokozatosan vázold fel neki a helyzetet és beszéljétek meg a dolgot. Ha teheted ne előtte éljétek ki a vágyaitokat mert rosszul fog neki esni.

2016. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

A 25 éves Dominik még nagyon idealista. Nem tudja, hogy a párkeresés felülír minden egyéb törvényt. Majd rádöbben ő is, hogy ez nem így működik. Ha kell valaki, megszerzed, még ha a mennybéli atyaúristen barátnője volt is az illető hölgy.

Ezzel el is érkeztünk a probléma gyökeréhez: Hány éves a barátod?

2016. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak őszintén mond el. Én is a volt párom haverjával jöttem össze pár évvel ezelőtt és most már a kisbabánkat várjuk. :)

Először volt a srácok között egy kis mosolyszünet, de azóta már az ex is belátta, hogy vele nem működött.

2016. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Dominik vagyok és a párkeresés nem ír felül semmilyen szabályt egy Tisztességes, Hűséges embernél. Le kell mondanunk azokról a nőkről, akik a rokonaink, barátaink női, még akkor is ha áll tőle a farkunk. Szerintem gerinctelenség volt, amit a kérdező csinált. A barátjától kellett volna engedélyt kérnie, hogy rámászhasson annak ex csajára. Én ezt tettem volna a helyében.
2016. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bevallom,nagyon féltem a barátomat attól,hogy lelkileg megsérül.A szívnek nemlehet parancsolni.


Biztos,hogy nem fog neki tetszeni a dolog és sokáig emészti majd magát rajta,elég lelkis srác.


A mai napig emlegeti,mikor pár éve randizgattam a húgával.

2016. júl. 10. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy ezt leírtad, már nem is kérdezem, hogy hány éves. Tedd át a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába, mert ha ezért megorrol a barátod, akkor bőven oda való.
2016. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
27 évesek vagyunk én is haver is
2016. júl. 11. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!