Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor miért teszi ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor miért teszi ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

Több éve vége van és nem vagyunk ismerősök se a neten. De nézegeti az adatlapom elég gyakran. Miért nézegeti ilyenkor a férfi és "válaszol" arra amiket felrakok?

Van olyan, hogy évek után is érez irányomba és érdeklem csak valamiért nem lép felém? Mi játszódik le ilyenkor egy férfiben?


2020. dec. 23. 22:29
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
Valószínű kellemes emlékek és/vagy a mostani nővel nem annyira jó.
2020. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kíváncsi, hogy még akkor ezek szerint gondol rám , ha már nézegeti és válaszol ? Ennyi év után miért gondol rám?
2020. dec. 23. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én azt csekkolom, hogy a sors megbüntette-e már a tetteiért.
2020. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt nem hinném hogy arra kíváncsi, hogy mikor büntetne meg a sors. Nem tettem semmi rosszat. Meg nem haraggal váltunk el. És a válaszok alapján egyértelműen kijelenthető, hogy nem akar rosszat.
2020. dec. 23. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem szoktam ilyet, de ha ilyet csinálnék, akkor szerintem érdekelne a másik. Nagyon. Csak valamiért nem tudnám, hogy lépjek. Nem tudom, hogy búcsúztatok, de lehet, hogy azt gondolja, hogy esélytelen.
2020. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
91%
Szerintem mindenkinek más hogy mennyi idő után tudja elengedni a másik. Lehet hogy ő is olyan mint én, mert én pl egyszerűen nem tudom elengedni a múltat, ha ahhoz szép emlékek kötnek. Szóval lehet hogy ő sem tudott még elengedni téged és igen lehet ugyanúgy érez irántad mint azelőtt.
2020. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!