Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ki a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ki a férfi a párjával közös fotóját a Facebookra, miután nekem az érzelmeiről vallott?

Figyelt kérdés

a fickónak tehát párja van, akivel x éve együtt is élnek.


ugyanakkor köztünk elindult valami, de még fizikailag nem történt semmi: a férfi megvallotta, hogy érez irántam VALAMIT.


majd pár napra rá kitett egy olyan képet a Facebookjára, amin átöleli a párját.


ez azért érdekes, mert:


1. a párjába már elmondása szerint nem szerelmes, és legszívesebben szakítana.


2. mert nekem alig pár napja beszélt a velem kapcsolatos romantikus érzéseiről, amik nálam is megvannak felé.


3. és mert egyetlen más közös képet sem tett ki eddig a Facebookjára, amin ő és a párja van.

most meg igen.


ennek lehet valamilyen mögöttes jelentése? mi lehetett a célja ezzel?


elég szar volt ezzel szembesülni, miután azt mondta, hogy megszeretett.



2017. okt. 11. 23:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Parkapcsolatbab elo pasinak nem szabad hinni. Hiszen a parjanak is hazudik. Alig ismert nonek miert ne tenne? Mindent bevet egy numeraert.
2017. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

én nem "alig ismert nő" vagyok.


hosszú hónapok óta rengeteget beszélgettünk, nem egy futó ismeretség vagyok neki.


és miért mondta volna, hogy érez irántam, ha nem, hiszen tudja, hogy én is...


ez nem indokolja, amit te állítasz.

2017. okt. 11. 23:25
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
arra még nem gondoltál,hogy esetleg a nője gyanít valamit,tudja kezelni az ő fiókját is,és jelzés értékkel kirakott egy közös fotót ?
2017. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
... hogy valahogy ágyba vigyen majd rövid időn belül.
2017. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

1. a nő a létezésemről sem tud. a férfi meg olyan zárkózott, hogy képtelenség nála bármit észrevenni.


2. nem a baszás motiválja a köztünk lévő érzelmeket.

ezek valódi érzelmek, nem szexuális ösztönök.

2017. okt. 11. 23:35
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a párjával már legszívesebben szakítana. Akkor miért nem szakít? Mi akadályozza meg? Vagy nem is igaz? Szóba állnál vele, ha azt mondaná, hogy szereti a párját, vele akar maradni, de azért találkozgatna veled és összejárhatnátok időnként. Ugye nem? Tehát muszáj hazudnia.
2017. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesen vagy ilyen naiv és hiszékeny?
2017. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

hogy valahogy ágyba vigyen majd rövid időn belül.


logikai bukfenc!


én ezen a fotón felhúztam magam.


ha a te gondolatmenetedet követjük, miszerint csak meg akar dugni, akkor is sántít a dolog, mert nyilván én ebből azt vágom le, hogy neki mégiscsak fontos a csaja.

2017. okt. 11. 23:40
 9/29 A kérdező kommentje:

szerinted szereti az a pasi a párját, aki egy másik nővel kavar közben??!!


na, akkor most ki a naiv?

2017. okt. 11. 23:42
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg lánytól hallottam már a te történetedet. Egyesek az életükre esküdtek volna, hogy őket szereti a házas/kapcsolatban lévő pasi. Ez néha talán igaz is. De ennyi. Az esetek többségében ebből nem lesz semmi, max megcsalás.

Amikor jövök ide olvasgatni, akkor is ez megy, mindig van 2-3 kérdés, hogy mit akar a pasi tőle, hiszen házas, meg mittomén.

Ha téged szeret, elhagyja a párját. Nem majd, nem egyszer, hanem miután téged megszeretett.

De ha ez megnyugtat, akkor tegyük fel, hogy szeret téged, a párját pedig nem, hiszen ezt mondta neked. Ehhez képest kivel van most együtt? Kivel tesz ki képet? Ki ír ki kérdést, mert nem érti a helyzetet?

Oké, akkor nem vagy naiv, hanem rosszabb...nem írom le.

2017. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!