Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi nem teszi meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nem teszi meg az első lépést, nem közeledik "úgy", akkor nem is lesz semmi? Nőként hogy tudnám elősegíteni ezt, ha nem jön azonnal és magától? De úgy, hogy ne bukjak le azzal, hogy tetszik. Majd ha megteszi az első lépést, felfedem.

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez engem is érdekelne:D
2019. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Legyél a közelében sokat, beszélgess vele sokat, hogy egyáltalán lehetősége és ideje legyen feloldódni a közeledben és kezdeményezni. Bár ennyiből is levághatja, hogy tetszik neked, és nem tudom, hogy mi olyan nagy baj lenne ezzel, vagy akár azzal is, ha kezdeményezel...

Veszítenivalód nincs, azzal is csak nyersz, ha kiderül, hogy nem tetszel neki, mert nem ámítod magad tovább vele.

2019. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

"De úgy, hogy ne bukjak le azzal, hogy tetszik."


Szégyennek érzenéd?

2019. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Írj rá fészen, csak random beszélgetéskezdeményezés miatt!


Ha ebből sem tud következtetni, vagy levetni a félénkségét, akkor felejtős.

2019. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

# 4

Ha pár szaros facebook üzenet az összes energia, amit bele tudsz fektetni, akkor inkább nem is hozzád való ilyen ember, nem lenne hozzá türelmed úgysem.

2019. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne facen írj hanem személyesen keresd minnél többet a társaságát. Kérhetsz például olyat is tőle hogy segítsen valamiben. De nem nagy katasztrófa ha konkrétan felfeded szándékaid. Velem is volt már hogy nők kezdeményeztek, volt amiből nem lett semmi, felnőtt módjára tudtuk kezelni azóta is tal@lkozunk nap mint nap, beszélünk stb.. Nem ciki ha egy nő kezdeményez.
2019. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Nokent az en tapasztalatom az, hogy ha ketszer-haromszor visszamosolyogsz egy ferfira, vagy odakoszonsz egy sziat, akkor a ferfi kozeledni fog, ha tetszel neki.


Ha mar regebb ota ismeritek egymast, akkor viszont tobb infora lenne szukseg, hogy tenyleg tanacsot lehessen adni.

2019. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Énis annyit tudok mondani, mint amit a többiek. Irj rá facebook-on, mosolyogj rá, keresd a társaságát. Nincs azzal semmi gond,ha lebuksz. Neked jól esik,ha valakinek tetszel? Nekünk is ugyanolyan érzés :)


21/f

2019. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
78%
Persze, egy visszahúzódó fiúra rámosolyogsz és köszönsz neki, már nyomul is rád ezerrel...
2019. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

#9

En az eletkepes ferfiakrol beszeltem.

Es igen, volt, hogy a visszahuzodo fiu is tett lepeseket.


Sose vettem ot eszre, mert visszahuzodo volt, de egy este, egy koncerten kicsit unatkoztam es gondoltam kicsit flortolok vele szorakozaskeppen, szoval igen, csak mosolyogtam ra, es kicsit kozelebb alltam, hogy neha osszeert a kezunk.

Hihetetlen volt, hogy mennyire kinyilt utana, egesz ejszaka beszelt, sokat nevettunk, o flortolt velem a vegen.


Szoval igen, ha tetszel a ferfinak egy icipici batoritas is eleg.


Bar a kerdezonek mondanam, hogy olyan nincs, hogy " ne bukjak le". Ha valamilyen formaban kapcsolatba lepsz vele, ugyis el fog rajta gondolkodni, hogy vajon bejon-e neked.

2019. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!