Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenétek kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek kapcsolatot egy ilyen múltú férfival? Közben nem lennétek frusztráltak?

Figyelt kérdés

Már lassan negyven felé közelít, erősen társasági ember és extrovertált is. Volt már hosszú, komoly kapcsolata is, de amit az előtt művelt fiatalabban... Párosával dugta a csajokat, szinte sportot űzve ebből. A fél várost meghúzta, az utcán sétálva a szembejövő csajok közül nem tudni kivel volt dolga. Azt állítja, kiélte magát, nincs miért aggódnom.


Tényleg képes megváltozni egy ilyen múltú férfi vagy mindig ott lesz benne kisördög? Akiknek ilyen párja van: Meg tudtatok barátkozni a múltjával vagy ez örök tüske lesz bennetek?


27/L



2020. dec. 26. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%

Nezelodj a papneveldeben.


Ha jo pasi, nem csoda, hogy voltak noi.

2020. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
94%
Nem mindegy, hogy melyik vàrost kúrta körbe 😂
2020. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy kiélte magát, mégis miylen ember az ilyen? Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy nekem meg az volt a hobbim, hogy pasikat csavartam az ujjaim közé és lehúztam őket lóvéval, de már kiéltem magam, na az hogy esne neki? nem kell ilyet választanod, vannak normális pasik is. Ha ennyi nőt meg tudott kúrni és még nem házas, biztos hogy valami gazdag fószer. inkábbb válassz egy normális szegényt és építsd fel vele az életet, nem kell neked 27 évesen egy kiélt kiöregedett vén kaszanova...
2020. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csak akkor változik meg, ha már nem áll fel neki.
2020. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
De most komolyan, mit szeretsz benne? Mert egy észlény nem lehet a pali, ráadásul ki tudja mi a xart hordoz magában, egy fertő, de ha neked van hozzá gusztusod.
2020. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Los Angelesben nőtt fel?
2020. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék.
2020. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem változik meg.

Van 50hez közelítő ismerősöm, akinek már a negyedik felesége van most mellette.

Na ez egy dolog, de mindet csalta. Ezt onnan tudom, hogy a jelenlegit velem akarta, csak nem jött össze.

Ettől függetlenül "jóban" vagyok vele, értelmes ember. A bizalmaba engedett, így ő maga vallotta be a dolgait.

Úgyhogy szerintem megváltozni nem fog, max óvatossá és körültekintővé vált az évek alatt, így észre sem vennéd, ha megcsalna.

Kutyából nem lesz szalonna.

Keress szerintem inkább mást, aki korban is jobban passzol hozzád.

26/N

2020. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy most már meg volt a fel varos, vagyis kiélte magát. Szerinted a többi nőnek mit mondott?
2020. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 40 évesen nem véletlen, hogy megint egy 27 évessel próbálkozik. A gomiben kavartam egy ilyen pasival, ő is most pont 40. Később találkoztam nőkkel, akikkel kavart vagy próbálkozott. Volt komolyabb kapcsolata is azt hiszem, de nem hinném, hogy változnak. Egy okos nő ilyenkor nem szeret bele, hanem élvezi kicsit a helyzetet, aztán megkeresi az igazi társát, a pasit pedig engedi tovább.
2020. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!