Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belefér ez egy jó működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez egy jó működő kapcsolatba vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt és sosem okozott köztünk különösebb gondot, hogy nem egy körben mozgunk.

Az elmúlt 2 hétben egyre többször hangoztatja, hogy nekem milyen könnyű hiszen "normális" 8 órás irodai munkám van egy neves cégnél, ahova bemegyek 8ra és délután 4kor felállok és hazajövök. Normális bejelnetett munka, szabadság, betegszabadág, home office lehetőség.

Neki persze milyen nehéz mert vendéglátásban dolgozik és 7ből 5 napot dolgozik 12-16 órákat. Munkatársai is ezt mondják nekem milyen jól megy és mennyire nem értem meg a vendéglátósokat.

Rendesen én érzem már kellemetlenül magam, hogy hogy mertem leérettségizni és diplomázni és miért nem a szakmunkát választottam.

(Megjegyzem volt olyan, hogy be kellett ugranom a vendéglátós munkába mert annyira ember hiány volt és azt is megcsináltam.)

Ez így 5 év után nagyon rosszul esik. Tényleg én reagáom túl? Vagy megérett a kapcsolat a "pusztulásra".


máj. 17. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Miért kellene megértened őket? A Te munkád is lehet a maga módján nehéz, amit ők nem értenek meg. Ha nem is nehéz a munkád, akkor is mi közük hozzá?:D

Ennyire belekeseredtek már hogy már másra kell mutogatni vagy hogy van ez? Kérdés mennyire nyomja rád ezt a rossz érzést a párod. Beszélgess el vele hogy miért téged kell emiatt támadni

Ha nem fogja fel hogy ez részéről éretlen, akkor lehet elkellene gondolkodnod az utolsó mondatodon.

máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ő reagálja túl. Tényleg nem a te hibád, hogy ő milyen munkát vállalt vagy mire van képesítése. Menjen továbbtanulni, diplomázzon aztán neki is lesz. Hogy ő "ott maradt" ahol az az ő hibája, dolga, döntése... Stb..
máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

A vendéglátásban dolgozom, tényleg sz@r 🤷🏻‍♀️



Szerintem az a baj, hogy a párod szeretné a hétvégét veled tölteni, egy kis szabadidőt.

Szerintem megérné váltania.



De abból, hogy azt érzed ez a vége, gondolom hogy más is van. Az én párom is 7-5ig dolgozik, és 7 éve semmi baj ebből.

máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Legyen vége, irigy rád.
máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Lehet nem volt lehetősége továbbtanulni, és egyértelműen irigy amiért neked van diplomád és normális munkahelyed, neki pedig güriznie kell! Levelezőn eltud menni továbbtanulni, de vendéglátás mellett nem sok ideje maradna tanulásra, ott is bekell járni péntek-szombat évekig, plusz vizsga időszak. Ha egyetemet nem is tud bevállalni, más szakmát választhatna, és megtanulhatná.
máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nyafogsz hogy fáradt mindig vagy ha épp szabad akk programozol a barátokkal akk igaza van.

Amúgy nem.

máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

18 éves korától vendéglátásban dolgozik. 30 éve... Szóval már nem is fiatal.

Én is levelezőn végeztem el az alapdiplomát. 2022ben államvizsgáztam. Végignézte a szakdolgozati szenvedésem, a vizsgaidőszakokat, az államvizsga előtti idegességemet.

Most levelezőn végzem a mester képzést. Tettem azért, hogy itt legyek.

20as éveim elején én is dolgoztam gyárban. 4 műszakban 8-12 órát is.

Voltam közfoglalkoztatott.

Megjártam a ranglétrát, mind szakmailag mind emberileg. Szóval tudom milyen nulláról indulni... Csak ő már akkor "kapott" meg mikor már nekem "jól ment".

máj. 17. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele. De a kollégái érdekesebbek. Csak nem nekik panaszkodik rólad? Nyilván nem maguktól találták ki ezeket. 🤔 ha így van, akkor gusztustalan egy féreg.
máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva ő választotta. Igazából az sem alja munka és ahhoz is kell végzettség, ő azt választotta. Ha ki van égve, akkor tegyen ellene.


Egyébként szakképzett is ülhet kényelmes irodában, mint ahogyan én. Itt nem a diploma a lényeg.

máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!