Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem? Van olyan itt aki már régóta házas és harmonikus boldog kapcsolata van a párjával a kezdetek óta? Aki sosem csalódott még? Létezik ilyesmi egyáltalán ?

Figyelt kérdés

máj. 17. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekem erre nenikemek a pelda, 5 honap utan osszehazasodtak. Elotte nem ismertek egymast. Aztan 30 eve kb. ennek. Vannak surlodasok, de ok allitjak, hogy meg ugy nem veszekedtek es szeretik egymast. Tudomasom szerint meg se csaltak egymast, joban-rosszban egyutt maradtak. Pedig sajat gyerekuk sem lehetett.

Bennem ez tartja a hitet, h igenis van igazi szerelem es letezik osszetarto mukodo kapcsolat, csak tenni kell erte kolcsonosen.

máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Pár hónapja azt hittem létezik. Egy hatalmas csalódás után évekkel később újra tudtam bízni, hinni, közel engedni egy olyan embert magamhoz, kit gyerek korom óta ismertem. Aztán valahogy kihűlt... pedig minden tökéletes volt, ha szabad azt mondani... már nem tudom lesz vagy sem közös jövőnk. Egyre többet veszekedünk... szeretjük egymást csak van egy mély pont. Ezt kell leküzdeni. Ha ez sikerül akkor talán lehet mondani, hogy

,,igaz szerelem,,

máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki csalódik, ha nem érne csalódás nem tudnád értékelni a jót amit kaphatsz. Senki se tökéletes, nem vagyunk egymás klónjai sem. Ebből adódóan viták, sőt veszekedések olykor előfordulnak és már csalódás ér. Persze ha egyre több jobb különválni.
máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi úgy érezzük hogy igen, létezik. Megtaláltuk egymásban:). Még nem vagyunk idősek annyira. Csak 14 éve vagyunk együtt, idén ünnepeljük a 13. házassági évfordulókat is. Nincs kétségünk afelől,hogy együtt öregszünk meg:) Ezt éreztük már az elején is.
máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nincs igaz szerelem, az egész egy kamu, ébredj fel a mézes mázas álomból, és nézz a valóságba.
máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem kell ennyire agresszív lenni, csak egy kérdést tettem fel.
máj. 17. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Hagyd, csak savanyú neki a szőlő mert ő nem találta meg.
máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Van ilyen, de ritka. Ne ez legyen az etalon, mert ez elérhetetlen. Nem a csoda szerelmet kell várni, hanem megoldani a problémákat egy kapcsolatban.
máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!