Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt végig csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt végig csinálni,hogy minél kevesebb sérült legyen?

Figyelt kérdés
A párommal 7 éve együtt vagyunk,abbol 5 éve házasságban.Soha nem csaltam meg,még csak eszembe sem jutott.Hűséges tipus vagyok,meg szerettem is nagyon.Viszont 4 éve dolgozok együtt a munkatàrsammal egy irodában.Ahogy megismerkedtünk,egy hullámhosszon voltunk.Mindig mindent elmeséltünk egymásnak,mindenen együtt nevettünk..Ő egy jóképű férfi,pár évvel idősebb nálam.Jelenleg vàlófélben.Kb 2 hónapja történt,hogy elismerte régóta nagyon szerelmes belém,és ez már-már fölemésztette,ezért szeretné ha tudnám.Tudni kell rola,hogy egy igazi úriember..rögtön mondta,hogy nem akar semmi féle nyomást gyakorolni rám,tisztában van vele,hogy férjnél vagyok,és szégyenli is magát az érzései végett.Na és akkor,nálam mintha egy függönyt húztak volna el...az én házasságom nem házasság.A férjem néha nem is köszön,mikor hazaérek.Sokat dolgozik...mindig ezzel a tudattal elfogadtam ezt az egész viselkedést,én sem értem...Szex is esetleg havonta egyszer van,az is csak rutinos...nem is volt soha az igazi részemről,mert önző az agyban,csak ő elégüljön ki...e melett zárkózott is minden téren.Persze van sok jó tulajdonsága is,valamilyen oka csak van,hogy eddig vele éltem.De,ez a vallomás hallatán,rájöttem,hogy igazából mindig is ő volt a társam,és igazából én is szerelmes vagyok belé...azota viszonyt folytatunk...életemben még ilyet nem éltem.Amikor csak hozzàmér, megcsókol miénk a világ...megáll az élet körülöttünk..eddig még ilyen jo szexet sem éltem meg.Egymásba vagyunk bolondulva!De,nekem itt a férjem...azota hajnalban kelek,altatót iszom...teljesen fölemészt ,hogy ilyet csinálok.El kell,hogy hagyjam őt,de belehasad a szivem,hogy valakit ennyire megbàntsak.Észre vette az elhidegülésemet,és most nagyon igyekszik...de engem már nem érdekel érzelmileg,sajnos.Hogyan mondjam el neki ,hogy el akarom hagyni?az igaszsàg az,hogy mérhetetlenül sajnálom,rossz embernek érzem magam.De ha lemondok a másikról,akkor saját magamról is lemondhatok.Volt már valaki hasonlo helyzetben?

2020. dec. 29. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Igazából jó tanácsot nem tudok adni...

voltam hasonló helyzetben, a szívem után mentem, abból a kapcsolatból se lett semmi, de ha maradtam volna a régiben, magamat és az akkori páromat is tönkretettem volna. Van az a pont, amikor az ember a saját boldogságát kell válassza, és a párjának lehetőséget adni, hogy mással boldog lehessen.

Nagyon nehéz meglépni, de mérlegelni kell.

Itt, ilyen esetben mindenki sérülni fog, ez elkerülhetetlen, de mindenkinek jár az esély, hogy megtalálja a magához való társat :)

2020. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Linó03 ***** válasza:
76%
Csak egyetérteni tudok az elsővel.
2020. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem amit írtál, kérdező. Bár én nem adtam lehetőséget teret engedni ennek az érzésnek a megélésére...Így a saját boldogságom áldoztam fel a férjemért. Megmaradt csak gondolatban az egész. Azóta is minden nap gondolok rá és arra, hogy mi lett volna. Ezt már sosem tudom meg.

De te még választhatsz. Csak rajtad áll, melyik úton haladsz tovább. Mivel már ti odáig eljutottatok, hogy szeretői státuszba vagytok, így azt mondom, hogy válj el, hogy a férjed is boldog lehessen egyszer egy olyan nő mellett, aki megbecsüli és szereti is.

2020. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen tipusú ember vagyok mint te.

Még ilyenkor is a másikat sajnálod de a te boldogságodat nem ronthatod el azzal, hogy benne maradsz egy számodra nem jó kapcsolatban.


Ha kilépsz a férjed is esélyt kap, hogy megtalálja azt akivel megint lesz szikra. Még ha az elején nehéz is lesz és fájni fog neki idővel lehet ő is sokkal boldogabb lesz majd mással.


Én is azt mondom mint az első, van az a pont mikor a magad boldogságát kell választanod.

2020. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

de amugy miert sajnalod ennyire a ferjed, amikor neha ‘nem is koszon’, szex alig van, akkor se erdekled es amugyis.. ez egy szar hazassag. nem kell sajnalkozni, tul kell lepni, az elet ilyet. azt mrm ertem, eddig miert tengodtel egy ilyen bena hazassagban.


viszont szerintem azzal is szamolj, hogy ez lehet csak a kezdeti fellangolas ezzel az uj ferfival. ha osszekoltoztok stb, lehet, hogy evek mulva ez is ugyanolyan szar kapcsolatta alakul, mint a mostani es akkor 2 szek kozul a foldre.

2020. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok mindannyian.
2020. dec. 30. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
En ennyire nem vagyok pozitiv, amit csinaltatok az egy eleg gyatra ertekrendre utal, mindkettotok reszerol. Huseges tipusnak sem mondanam, hiaba jellemezted igy magad. Egeszen addig tartott, amig nem jott a kisertes, mert onnantol mar nem tudtad kontrollalni. Nem ez a huseges tipus ismertetojele. A valas nem kerdes. Az, hogy az uj szereto mennyire valik be, arra nincs garancia. Ha 1 ev mulva tarskeresore fogsz regisztralni, azert gondold vegig, hogy milyen embernek hiszed magad, es valojaban milyen vagy. Mert szerintem igencsak kiszinezve latod a vilagot, meg magadat benne. Felnott, felelossegteljes ember nem igy intezi a dolgokat, ahogy te.
2020. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok, csak nalunk van ket gyerek is, es a hazassagunk nem ennyire rossz mint a Tied. Orlodom egy ideje, de fogalmam sincs mit csinaljak. A mi helyzetunk nagyon kacifantos, borzaszto hosszu lenne leirni...
2020. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 azért én kíváncsi lennék rá :)
2020. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amugy ellentmondást észrevetted abban amit írtál? Ahogy szerelmet vallott neked az uriember kolléga egyből tudtad, hogy a házasságod csak egy mű dolog, nem köszön neked a férjed, rutin a szex, magyarán ennél a résznél érezhető hogy nem érdekel lesz a mi lesz, viszont ugye megszólalt a lelkiismereted is. Figyi neked kell tudni kivel vagy boldog, de annak a másikkal jobb ha minél előbb tisztázod, ha a férjed, ha a szeretőd, mert a hirtelen jött boldogságból nehogy az ellenkezője legyen. Hogy tálald, hogy kevés sérülés legyen te ismered őket. Lelkileg meg fogja viselni mindegyiket, lehet téged is, de jobb az őszinteség, mint a hazugság.
2021. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!