Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minél nagyobb a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél nagyobb a szerelem, anál nagyobb pofáraesés?

Figyelt kérdés

Mi a véményetek?

[link]


2020. febr. 14. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
A cikket nem olvastam el, de egyetértek. Minél nagyobb érzelmi befolyás alatt van az ember, annál rosszabbul dönt általában. Persze fontos a vonzalom és a ragaszkodás is egy kapcsolatban, deeee azért én az elején nagyon nem szoktam magam átadni az érzelmeknek, mert a racionális énem beint, hogy előbb vegyük szemügyre a terepet rózsaszín keret nélkül is
2020. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul értelmezed.

Minél nagyobb a házassággal szembeni elvárás, annál nagyobb a po.fára esés.

Az elvárások mértékére pedig arra utal, hogy mennyit költenek rá. Az is ugyanúgy házas lesz, aki hétköznap, farmerban, két tanúval kimondja az igent, teljesen ingyen. Minden más költekezés saját döntés. Sokan pedig a józan ész határain túl költenek, mert valami fantasztikus dologra vágynak, ami után megváltozik az egész életük. Csakhogy nem fog. Ugyanúgy megy minden tovább az első dolgos hétfőtől.

Illetve az elején arra céloz, hogy sokan a szerelmi mámor, a hormonok és a vágy tombolása közepén házasodnak. Nem ismerik ki egymást eléggé, nem volt még egy hullámvölgy, egy problémás időszak, csak a másik legjobb arcát ismerik.

Esküvő után pedig sikerül egymást kiismerni, de nem tetszik. Vagy: azt remélték, hogy a házasság javít a kihűlő kapcsolaton, de ugye nem változtat semmin.


Én inkább azt tapasztaltam, hogy ha az elején gyorsan, heves érzelmek alakulnak ki, akkor az csak fellàngolás, és ugyanilyen gyorsan el is múlik. Max 2 év.

Az igazi szerelemhez idő kell, és egyre jobban kötődtök egymáshoz.

2020. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. És mindig annak fáj aki igazán szeretett.
2020. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!