Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim!!! Számodra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim!!! Számodra milyen a tökéletes férfi, aki minden vágyadat kielégíti? Külső és belső tulajdonságokat is beleértve!

Figyelt kérdés
Köszönöm minden kedves válaszolónak!

2020. dec. 30. 11:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

Hm.. legyen legalább 180 cm. Vékonyabb, vagy átlagos, szálkásan izmos. Legyen ápolt megjelenésű, sötét hajú, szép szemű és mosolyú (ezzel kilóra meg lehet venni). Természetre pedig kedves, őszinte, hűséges, határozott, segítőkész, kreatív és legyen jó problémamegoldó képessége. Lehessen vele beszélgetni mélyebb dolgokról is, tehát intelligencia és humor sem elhanyagolható. Dohányzás, drogok, alkoholista életmód kizárva.

Lényegében ilyen. Plusz pont, ha szeret kirándulni és jön velem túrázni.

2020. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

En nem szeretem a túl magas pasikat, de túl alacsony se legyen, kb velem egymagas, 170-180 cm, a sötét haj előny, illetve legyen rajta egy kis izom.

Belsore legyen hűséges, meg értő, érezzem, hogy szeret, legyen figyelmes és odaado. Nem baj ha dohányzik, bar az egészségéért aggódom emiatt. Legyen humoros, lehessen vele hulyeskedni,ugyanakkor legyen képes elkotelezodni mellettem.

2020. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
A tökéletes férfi nem iszik, nem dohányzik, ne nőzik és nem létezik...
2020. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Kedves, figyelmes, filozofikus, mély beszélgetés, tartalmas idő, gyengéd és határozott, irányító de nem erőszakos. Tehát tisztában van a saját erejével, ezért nincs szüksége arra hogy ezt bizonyítsa, fitogtassa. Meg lehet bízni benne, jó vele hallgatni is, van humora. Érezteti, hogy kíván.

Külső, magasabb nálam, nincsenek különösebb elvárásaim szerintem de inkább férfias legyen mint ne, az értelmesség a szemén és stílusán látsszon.

2021. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit magasabb nálam (én 180 cm magas vagyok), szépek (vagy legalábbis jók) a fogai, vékony és izmos.

Nem beszél sem sokat, sem keveset. Nagyon jó a humora. Korrekt, becsületes. Jó szándékú.

2021. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
Fogalmam sincs. Sosem képzeltem el ilyen embert. És sosem kerestem.
2021. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kicsit macis test alkatú, de nem kövér. Hozzá teszem én vékony, izmos nő vagyok de nem jönnek be a kigyurt pasik. Nem feltétlen kell hogy jóképű legyen, mert a személyiségébe szeretek bele. Legyen humorérzéke, vidám. Szeressen utazni, kirándulni. Becézgessen, szólitson gyakran szerelmemnek. Szeressen enni, mert imádok főzni. Lehessen együtt jókat enni. Laza öltözködésű. Vastag szemöldök, huncut szemek amik mosolyognak rám. Öleljen, csókoljon minden nap. Szex közbe mondja hogy imád. És mindent meg lehessen vele beszélni.
2021. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes a fogsora, ápolt, rendezett megjelenésű, és kifogástalan a helyesírása, van jogsija, kocsija. Természetesen nincs káros szenvedélye, de ez amúgy is alap.

Ha ezek megvannak, van esélye arra hogy érdekeljen hogy belsőleg milyen.

2021. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a mély érzésű, kicsit elvontabb gondolkozásű, kedves, gondoskodó ferfiakat, akik egyenlő félként tudnak tekinteni a másikra. Ne titkolózzon előttem. Mindketten szabadok tudjunk lenni a másik mellett, ne legyen féltékenykedő vagy agresszív.

Kulsőre: átlagos testalkat (nem túl izmos, nem túl vékony), barna szem és haj, kedves tekintet. Kb 170-180 cm magas.

2021. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
Fontos legyek szàmàra, szeressen. Akkor ő lesz szàmomra a tökéletes.
2021. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!