Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi azok a dolgok, tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi azok a dolgok, tulajdonságok, amik nálatok a másik nemben már kizáró ok, hogy összejöjjetek?

Figyelt kérdés

Bármi jöhet, akár a legapróbb dolog is. Lehet itt tulajdonságokat írni, esetleg szokást, fogazattól a bolondos jellemig bármi jöhet, ha ezek zavarnak.


Odaírnátok, hogy pl. lányban... vagy fiúban...


Mik azok a dolgok, amik zavaró tényezők nektek a másikban annyira, hogy kizárjátok az ismerkedésből?



2017. febr. 19. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon felszínesnek és hülyeségnek tűnik, de: focisták és elvetemült futballrajongók. Azzal nincs baj, ha szereti, de mikor a fél élete erről szól, csak a csapat, csak a bajnokság, attól reflexből menekülök.
2017. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha van már partnere. Ha műveletlen. Ha szőr lóg az orrából. Ha nagyon messze él tőlem.
2017. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lányban: szőrös láb, műszempilla, és a dohányzás. Önmagában mindegyik külön-külön is kizáró ok.
2017. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen dolgok:

Bizalmatlan.

Betegesen féltékeny.

Minden szót kiforgató.

Egoista.

Megbízhatatlan.

Nem fürdik.

Rohad a foga.

Van más kapcsolata is.

Élősködő.


Egyre több ember van, akiknél ezek közül legalább 3 dolog megtalálható.Így marad a boldog egyedüllét.

2017. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pasiban: dohányzik, csúnyán beszél, azt hiszi hogy ő a világ közepe, alkesz, drogos, foglalt, igénytelen, nárcisztikus, lenézi a nőket, túl félénk/bizonytalan/határozatlan
2017. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nőben: buta.
2017. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Nőben: buta, könnyűvérű, nem tud és nem akar megtanulni főzni, nem akar gyereket, hazug, igénytelen.
2017. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nőben:

- megbízhatatlan

- hazudós

- buta

- beképzelt

- elutasító

- könnyűvérű

- túlszociális

- nincs humora

- unalmas

- turbólibsi

- ezóhívő

- erősen vallásos

- alkoholista

- ápolatlan

- dohányos

- drogos

- felelőtlen

2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy férfiban nálam kizáró ok, ha:

- komoly jellemhibás (hazug, hűtlen, erőszakos)

- foglalt

- gyerekpárti

- igénytelen (ahogy már írták, nem fürdik, rohad a foga, érezhetően nem használ dezodort, csak egy nadrágja van és az is már szakadt, szandálzokni, ilyesmik)

- nem szereti az állatokat, vagy szereti, csak nem a lakásban, illetve macskát/pókot/kígyót tart

- valamilyen függősége van (na jó, a koffeint még elnézem, de alkohol, cigi, játékgép és egyebek kizárva, ugyanígy a "csak a csapat" típus és a napi 14 órát wowozó is - nincs bajom a hobbikkal, de fontos a mértékletesség)

- szektás vagy erősen hívő (vasárnap misére KELL! menni és társai)

- az én szememben torz gondolkodásmódú - nőgyűlölő, "a főzés/háztartás a nő dolga" típusú, rasszista, homofób és egyebek

- buta

- unalmas, érdektelen (nem szeret olvasni, nem érdeklik a világ dolgai, nem megy sehová, nem vágyik új dolgokat megismerni)

- számomra nem vonzó a külseje vagy a kisugárzása

- munkanélküli, nem tanul, és nem is akar változtatni ezen

- anyuci pici fia (nála kíván megöregedni, hozzá hasonlítgat, túl sokat kitálal neki stb.)


és a végére pár furcsaságom:

- nem bírom elviselni, ha valaki zsíros, kajás, koszos kézzel nyúlkál a gépemhez, vagy összemorzsázza (komolyan, miféle barbár ember képes ilyesmire?)

- fecskét hord, főleg, ha fehéret (brrr)

- nagyobb melle van, mint nekem, függetlenül attól, hogy izom vagy zsír

2017. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Férfiban engem zavar:

Belső:

- Nagyképű

- Egysíkú ( egy adott témáról tud csak beszélni)

- Túl vallásos (addig ez pl nem zavar, ameddig nem próbál engem vagy mást megtéríteni)

- Túl sokat politizál (...ilyen esetben menjen, hívja apámat randizni:D)

- Nem nőtt ki a mama szoknyája mellől ( exem min. napi 2x hívta fél-másfél órákra anyját.. 30 éves férfi, fél órányira laktak egymástól..)

- Túl vitatkozó és szőrszálhasogató és okoskodó ( Kis mértékben mindegyik jellemző rám, és azt szeretem, ha a másik ebben partner, de aki ezt nálam "nagyobban" nyomja, az valóban egy roppant idegesítő ember lehet )

- Felelőtlenség ( bizonyos okoknál fogva én túlaggódó vagyok, az jó lenne, ha végre lenne valaki, aki mellett "lazíthatnék" egy picit)


Azért ezek elég rugalmas dolgok, szóval, ha valamelyik mégis ráillik, de tolerálható módon, akkor azért nem kizáró ok.



Külső:

- Dohányszagú

- Alapból.. szagú.. ( sajnos elég érzékeny orrom van, néhány pipereholmi "illatát sem bírom)

- Ápolatlan fogsor ( nem azt mondom, hogy fogaszabályzó-reklám legyen, de ne legyen pl szuvas foga)

- Túl kövér/túl sovány /túl izmos. ( egyik sem egészséges, ha már "túl..")

- Kancsal (nem tehet róla, tudom)

- Lelógó húsos ajak :D ( jó, ez olyan izé, tudom, ha a nagy szerelemnek ilyen lesz, akkor nyilván nem válóok, de ha 2 hasonló közül választhatok, akkor a pengeszájúra voksolok ( Mads Mikkelsen? :D)

- Nagy körmök

2017. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!