Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelem második látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem második látásra?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat most ez a kérdés. :) A párommal nem alakultak fényesen a dolgaink, lehet később, más élethelyzetben kellett volna találkoznunk. Most nem alakult ki szerelem, de szeretjük egymást. Mivel nem akartuk bántani a másikat, inkább szakítottunk. Mindkettőnket érdekli a másik, nagyon jól elvagyunk együtt, de sajnos most nem jött össze, mégis most kicsit megnyugtató lenne más tapasztalatait olvasni. Annyira nem bízom a megbeszélt szünet dologban, az olyan erőltetett:) Van esélye annak, hogy később még egymásra találunk? Esetleg valakinek személyes tapasztalat?

2021. jan. 1. 22:51
 1/2 anonim válasza:
Én voltam a párommal úgy hogy egy-két hétre külön költöztem.Hogy kicsit átgondoljam a dolgokat stb. És azután sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Nagyon ritka ha kisebb dolgokon össze kapunk de ezt leszámítva minden rendben van.És abban a pár hétben folyamatosan keresett engem és hiányoztam neki. Ha baj van akkor derül ki hogy valójában milyen erős a kapcsolat. Van hogy az ember rossz időszakon megy keresztül, össze jönnek a rossz dolgok és az ember nem igazán tud a párkapcsolatra koncentrálni.
2021. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nèha jobb a szeretett, mert tartósabb mint egy szerelem, aminek a lángja hamar tova száll. Èn többször is voltam szerelmes, teljesen fel voltam “pörögve“ tôle, de amilyen hamar jött, olyan gyorssan el is múlt, mert kiábrándultam egyik hónapról a másikra.
2021. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!