Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok szerintetek van második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek van második (többedik) látásra is szerelem? (kategória)

Figyelt kérdés
Vagy ha az első "látásnál"/ találkozásnál nem születik meg a szerelem magja (max később lesz egy rövid életű fellángolás) , akkor már nem is alakulhat ki soha?

2020. jan. 25. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerelem első látásra nagyon ritka és nevetséges ilyet keresni. Ha alapvetően vonzó a másik ember, akkor idővel van esély szerelemre.
2020. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van. Nagyon sok esetben az van, hogy az adott embereknek meg kell érniük egymáshoz, egymásra, a kapcsolatra. Vannak, akik szakítanak, majd 20 év múlva újra együtt lesznek. Es vannak, akik találkoznak, elvannak, de max barátok, vagy annyi se. Viszont évek múlva lesz köztük több, úgy, hogy talán nem is emlékeznek először egymásra. Ilyen az élet és a sors.
2020. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Az első látásra szerelem a ritkábbik eset. Az érzések általában idővel alakulnak ki, ahhoz meg nem elég csak látni, hanem több találkozás, kontaktus szükséges.

Ezzel együtt ha valakit már ismersz egy ideje és még semmi jelét nem mutatta hogy vonzódna hozzád akkor könnyen eshetsz azon csapdába hogy olyan szekér után futsz ami sosem fog felvenni.

2020. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy valakit hosszú hónapokon keresztül, szinte napi szinten láttam, mégsem estem szerelembe. Aztán bumm, jött egy kattanás, és azóta csak őt látom.
2020. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van. Elég sok csajszival taliztam akik akkor elsö alkalommal nagyon szharrul néztekki. Aztán idővel kikupálodtak.
2020. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemhez idő kell
2020. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami első látásra kialakult,az nem igazi szerelem.Ahogy előttem is mondták,a szerelemhez idő kell,na meg sok közösen együtt töltött idő.
2020. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bijony.
2020. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!