Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez afféle szerelem második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez afféle szerelem második látásra, vagy mi?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút mióta évfolyamtársak lettünk a gimiben. Mindig úgy voltam vele, hogy létezik ...és kész. Engem hidegen hagy. Nem szoktunk köszönni egymásnak, nincsenek közös óráink, se közös ismerőseink és nem is nagyon törődtem vele. Eddig. Múlt héten összevonták az egyik nyelvórát mert nem volt tanár. Csoportmunka volt, összetoltuk a padokat. pont szemben ült velem és mint a villám úgy hasított belém ez az érzés. Pedig már százszor láttam és inkább bunkó parasztnak tartottam, minthogy valami pozitívat érezzek iránta. Ő is nézett és mosolygott rám, és ...komolyan ez az a ... felőlem ott helyben eljöhet a világ vége, engem nem érdekel mert őt látom érzés volt.

Ez annyira ostobán hangzik.

Hisz nem is tudok róla kb semmit, és nem váltottunk egy mondatot se

csak láttam és...

ilyen még nem fordult elő velem.



2013. ápr. 1. 14:42
 1/5 putyííí ***** válasza:
velem is történt már ilyesmi...bár az enyém inkább "szerelem első látásra" nem tudom, hogy miért történnek ezek a dolgok, de azt tudom, hogy ha Őt látom eláll a lélegzetem, s amíg ez az érzés megvan addig nem érdekel hogy : miért? :)
2013. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyesmi.


Nem tudom melyik a jobb eset: ha meglátod és tudod hogy soha nem lehet a tied, avagy ha közeledben van szinte mindig és "szenvedsz".


Így utólag talán a te helyzeted nehezebb. Az enyémről (meglátod és örökre eltűnik)könnyebb "lemondani."

2013. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, amúgy azóta randiztunk és alakul a dolog, de ezt nem akartam leírni, mert azt akartam, hogy a fő kérdésre koncentráljanak a válaszolók :)
2013. ápr. 4. 20:06
 4/5 putyííí ***** válasza:
gratula neked :) sok szerencsét kívánok!
2013. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 putyííí ***** válasza:
1-es voltam
2013. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!