Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiatal lányoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányoknak miért tetszik, ha egy fiúnak ecsethaja van?

Figyelt kérdés
Vagy furcsa frizurája.

2021. jan. 2. 17:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

10: szerintem 12-14, nagyon max 16 éves korig teljesen vállalható, hogy valaki keresi a stílusát (az meg egy másik kérdés, hogy az összes tini az egyéni stílus keresésének jegyében pont ugyanúgy öltözik, pont ugyanazt a hajat viseli, mert ugye ő egyéniség ;))



16 felett viszont teljesen egyetértek veled, aki ezzel járkál, azzal komoly gondok vannak, egy felnőtt nő pedig aki erre bukik... nos, valaki a lakótelepi csücsörítős-ribirendszámosra is bukik, szóval ki vagyok én, hogy ítélkezzek? :)

2021. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

"ezt inkább értelmi fogyatékos hajnak kéne hívni"


Tudod, hogy van az. Az ecsetnek/pemzlinek sem az intelligens az állandó jelzője (pedig még mosóporból és tisztasági betétből is van intelligens, na de ecsetből? :)

2021. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem a hagymazsák jut róla eszembe nem az ecset
2021. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A 444 cikkben szereplőről se épp a zseni szó jut az eszembe, ha ránézek, legyen akármilyen haja. Az már csak az értelmi szintjének egyfajta manifesztációja.


Amúgy nekem ez jut róla az eszembe (1990-es "hülyegyerek" vígjáték):


[link]

2021. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6-os oké.Egy férfinak legyen dús haja...Rendben!A férfiak pedig azt szeretik ha egy nőnek szép kerek hátrafelé dudorodó kemény feszes feneke van közepes vagy kisebb csípővel szép nagy formás mellek kicsi mellbimbóval szép arc feszes bőr tökéletes haj.
2021. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#15: egészségükre. További sikeres csajozást kívánok.
2021. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16:Épp olyan dolgot mondtam direkt szélsőségesen amit a 6-os.Ezeket nem lehet elvárni a másiktól.
2021. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%
15-ös, 1-et kifelejtettél: jó pina. Anélkül hamar kukába kerül egy jó nő egy jóképű faszinál, aki válogathat. A többi stimmel.
2021. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18-ra kis kiegészítés. Megtörtént. Szép nőknél egyik nagyon népszerű haverom még egyetemi évek alatt vitt haza valami nőt. Szőrös volt neki. Többet nem kereste, többiek meg jót röhögtek másnap. Én meg vakartam a fejem (akkor még csak) 20-21 éves szüzen, hogy ezek mit meg nem tehetnek. Úgyhogy jónőknek se fenékig tejfel az élet. Végtelenül sajnálom :D.
2021. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19: itt a "népszerű haverod" a kulcsmondat. Minden egyetemi évfolyamon (előtte a gimiben, később a felnőtt életben) van 2-3 pasas, aki kb azt is megengedheti magának, hogy kb a nő szájába vizeljen, és ez sem tántorítja el a csajokat attól, hogy újabb és újabb hullámokban jelentkezzenek nála. Ők azok, akik hangosan kitárgyalják, hogy szőrös volt a csaj, és dobják, de hidd el, nem lett volna az, akkor talál mást (tudod, nyuszika és a sapka esete).



A maradék férfi meg nagyon nem ez a kategória, sőt! nem is tud ez lenni, mert nem jelentkeznek a potenciális csajok tömött sorokban, így marad a normális párkapcsolatban szexelés, nem dobják a csajt minden hülyeségért.


Valami miatt a nők mégis az alapján a 2-3 pasas alapján ítélik meg az összes többit.


Sőt! sok esetben észre sem veszik, hogy van más is.


Ennek vajon mi az oka?

2021. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!