Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vallásos lányoknál kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallásos lányoknál kizáró ok ha a fiú sátánista?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdezem

2013. jan. 12. 15:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen

ha tényleg vallásos, templomba járós akkor igen

bár lehet hogy megpróbálja megtéríteni :)

2013. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a szülei még azt sem engednék meg, hogy az utcájukba belépj! Ha nem lenne kizáró ok, akkor nem is lenne vallásos.

Bár a hívő ember és a vallás között akkora a különbség.

2013. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kicsukva. Alapból. De még ha nem hivő, hanem világi a lány, akkor is.
2013. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
30%
Szerintem engem nem zavarna...
2013. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Minden normális, épelméjű embernél kizáró ok.
2013. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
8%
Ja,hát mivel nálam nem kizáró ok,akkor én nem vagyok se normális,se épelméjű :DD
2013. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

Hogy a sátánistákkal mi a helyzet azt nem tudom, de sok vallásos ismerősömnek van ateista párja, szóóóóval talán nem kizáró ok. (Nem jók ezek a kategóriák, olyan szűkek. :/ De mindegy tájékozódásra jó)

Aztán én nem vagyok a téma szakértője, de olvastam róla h a sátánista és a sátánimádó között ég és föld a különbség. Sátánimádó + vallásos működő kapcsolatának az esélye szerintem 0-hoz tart.


Akkor van szerintem egy kis esély, ha a vallásod bemutatásánál első körben nem használod ezt a szót, hanem elkezdesz vmi rizsát h "Nagyon különleges vallásom van, ami sok ponton ellenkezik a többivel, de nagyon sok közös vonása is van velük. Pl mi izé és izé, ami tudom h először furcsa, de pl a (az ő vallásában)-ban is így meg úgy, ami tulképpen ugyanaz, csak mi más irányból közelítjük meg rizsa-rizsa..." Nem azt mondom h hazudj h jó benyomást kelts, azt semmiképpen se, de szerintem megfelelő tálalással nem feltétlenül ijesztő. :)

2013. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez csak is attól függ hogy tisztában van-e vele, hogy mit jelent. Nekem a párom "keresztény" nem vallja magát annak, nem foglalkozik semmiféle vallással, Én sátánista vagyok és elmagyaráztam neki mit jelent ez az egész, és tiszteletben tartja. Nem tulajdonít neki jelentőséget, de elfogadja és nem zavarja. innentől kezdve minden rendben van!


Én 22/L (párom 26/F)

2013. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, kizáró ok.

Ha más vallású, akkor még működhet is a dolog, de sátánistával biztos, hogy nem.

2013. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Golan Trevize ***** válasza:
Alőször konkretizáljuk, hogy sátánhívőről van szó, vagy valóban sátánistáról, ami egyfajta ateista világnézet?
2013. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!