Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért választhat rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választhat rosszul barátnőt egy férfi?

Figyelt kérdés
Amikor lenne jobb is

2021. jan. 2. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan ugyanolyan pasikat fogok ki valamiért, pedig már számítok rá, ezért próbálom az elején kiszűrni ezeket a dolgokat, de mégsem sikerül 🤷‍♀️
2021. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Sok férfi rohadt dependens és választ nőt inkább az anyja miatt vagy azért, hogy a haveroknak mutogassa. Nagyon sok férfinél látom azt, hogy inkább hangzatos vágyálmok mentén választ nőt (inkább státuszszimbólumot), minthogy tényleges társat keressen. Ezért is finanszírozzák sokan a nőjüket, mert az egész arról szól, hogy "én elég menő vagyok, megengedhetek magamnak egy ilyen árut". Ezért van az, hogy a náluk évtizedekkel fiatalabbak előtt járatják le magukat csak azért, hogy meglegyen a trófea vagy épp hajszolják a gyereket, amit aztán leszarnak és a sorsára hagynak, mert legalább az anyjuk örül, hogy van család.


Ez a dependens választás okozza a legtöbb gondot, dehát van, aki sosem tanul.

2021. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig jól választottam. Csak aztán mindig dobtak :D
2021. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

<sarcasm>

1-es, nem az van, hogy a nők mágikus képességekkel rendelkeznek a belső tulajdonságok felismerését illetően (nem mellékesen CSAK a belső tulajdonságok számítanak egyébként is) és nem lesz nedves az összes valami jóképűtől? Nem?

</sarcasm>

2021. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig nem te vagy a jobb. Neki a barátnője a jobb. Koncentrálj már kicsit másra, foglald el magad a dühöngés helyett.
2021. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfi a lehető legjobban választott. Te egy beteg ember vagy. Minden áldott nap felteszed itt ezt a kérdést. Zaklatod is szerencsétlent?
2021. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
4-es: inkább pont az szokott lenni a probléma, hogy aki elsőre nem vonz annyira, annak egy kis idő elteltével mégiscsak adok egy esélyt, pedig lehet, nem ártana hallgatni az első megérzésre, sőt, biztos.
2021. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet nem rosszul választ, hanem nem volt más, és beérte egy "rossz" (?) barátnővel is.
2021. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huu ez jo kérdés, én mindig rosszul választottam,tényleg azért vagyok most egyedül..de ink hagyuk..
2021. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!