Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha az alábbi 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha az alábbi 3 (férfi) tulajdonságból csak 2-t választhatnál, a harmadikról le kellene mondanod (a változás reménye nélkül), melyik 2-t választanád?

Figyelt kérdés

A Valódi lelki társ

B Stabil anyagi háttér

C Sportos életmód


A kérdés természetesen elméleti, de ettől még lehet érdekes.


Kort, esetleg indoklást is írjatok!



2019. jan. 29. 15:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%

A,C-t választanám

21/l

2019. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

A és B


22n

2019. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

A, C

22/N

2019. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

A B.

Egy kirándulás is lehet kellemes sport, és hacsak nem vetted azt is ide, akkor nem csak tespedés lesz, és lesz mozgás.

2019. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Sportos életmód: heti többszöri intenzív testedzés.

Nem sportos életmód: csak alkalom-/ötletszerű, vagy csak rekreációs célú testmozgás (nem jelent teljes tespedést).

2019. jan. 29. 16:03
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

A három közül a C a legelhanyagolhatóbb, tehát A és B.

Néha egy-egy kirándulás, uszoda, alkalomszerűen teljesen elég, az intenzív sport nekem speciel nem jön be.


24/N

2019. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

"A" mindenképpen kötelező elem. Ezt nem hiszem, hogy indokolni kellene.


A másik kettő közül attól függ, melyiken mit értünk.


Ha a "Stabil anyagi háttér" azt jelenti, hogy legyen saját háza, kocsija, stb, akkor ez nem érdekel.

Ha azt jelenti, hogy felelősen gondolkozik a pénzügyekről, és képes eltartani magát, akkor ezt fontosnak tartom.


Ha a "sportos életmód" azt jelenti, hogy minden nap a kondiban lóg, és diétás kajákat eszik csak, akkor erre semmi szükségem.

Ha viszont azt jelenti, hogy hajlandó kimozdulni, lehet vele mozogni, túrázni, bicajozni, ilyesmik, és nem csak a tévé előtt nyomja be a pizzát, akkor ezt fontosnak tartom.

2019. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#5

Elnézést, ezt a kommentet nem olvastam.

Ez esetben a "B"-t tartom fontosabbnak, olyan értelmezésben, ahogy írtam: felelős tervezés, stb.

Nem annyira vonz a heti többszöri intenzív edzés, abszolút nem tartom fontosnak, ha hétvégi programként lehet az illetővel mozogni, az bőven jó.

2019. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%

B, C


Lehet, hogy félre értem az A-t, de nagyon nyálasnak hangzik. Nő vagyok és nem barátnőt keresek. :D Persze a B-C típusú pasi is értse a beszélt nyelvet és alkalmazza kulturáltan, viszont a szerelemben tettekkel bizonyítson. Nem hőstettekkel, csak mindennapi dolgokkal. Akár azzal, hogy ha beteg vagyok, mellettem marad. A döntéseit ne a haverok véleménye és az anyja rinyálása diktálja. (Volt ilyennel dolgom. Igazi "lelkitárs" volt, annyi mindenről elfilozofált velem, hogy csuda, viszont egy szalmaszálat nem tett értem keresztbe. Csak az univerzumról volt saját véleménye. Az is csak azért, mert az anyja meg a haverok nem értettek a fizikához és nem tudták megszabni, mit gondoljon a fekete lyukakról :D Mindig én nyeltem és áldoztam fel dolgokat a saját életemből. )


Elnézést a hosszú magyarázatért. Remélem nem ítélsz el hogy az A-t nem választottam ki.

2019. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
A, és B, bár B alatt személy szerint azt értem, hogy van egy állandó munkahelye, és nem az az életmódja, hogy hol dolgozik, hol nem.
2019. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!