Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha KIZÁRÓLAG ez a kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha KIZÁRÓLAG ez a kettő férfi közül választhatnátok, akkor melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

Nyilván hipotetikus kérdés (ezért lehetőleg senki ne essen senki torkának). De tegyük fel, hogy most csak ez a kettő férfi van és muszáj választanotok valamelyik közül.


Először is: Mindkettő férfi ugyanolyan mértékben vonzó számotokra külsőre továbbá ugyanolyan anyagi és szociális helyzete van.

Vegyük úgy, hogy amiben csak lehet megegyeznek, egyetlen dolgot leszámítva, ami pedig a következő:


- Az első férfi rendszeresen szexel más nőkkel, akik kivétel nélkül prostik. Viszont érzelmileg nulla százalékban kötődik hozzájuk. Kizárólag hozzád kötődik érzelmileg. Téged leszámítva más nők számára csak szexre kellenek.

Tehát rendszeresen prostizik, de érzelmileg kizárólag téged szeret.


- A második férfi kizárólag veled szexel. Más nőkkel még egy csókig sem megy el, semmiféle testiséget még csak el sem képzel más nőkkel, kizárólag csak veled. Azonban ha valamilyen érzelmi dolog nyomasztja a szívét, akkor azt más nőkkel osztja meg vagy beszéli meg. Ha valami bántja a lelkivilágát, akkor más nőkhöz megy el lelkizni.

Tehát más nőkkel érzelmeskedik, de kizárólag veled szexel.


Természetesen az első pasinál nem zárja ki azt, hogy veled ne szexelne, ahogyan a másodiknál sincs kizárva az, hogy veled lelkizzen.


Nos ti melyik férfit választanátok? Aki testileg igen de érzelmileg nem vagy pedig aki érzelmileg igen de testileg nem csal meg titeket?


(Olyanokat léci ne írjatok, hogy "ilyen nem létezik" stb, most ez elméleti dolog tehát ilyenekkel ne is foglalkozzatok)



2019. aug. 8. 03:55
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés, ahogyan senkit sem akarok egymásnak uszítani. Úgyhogy kérlek ne is kezdjetek el marakodni meg gyűlölködni a kérdésem alatt.

Köszönöm.

2019. aug. 8. 03:57
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

2.

24/N

2019. aug. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni azt a kapcsolatot, ahol nem egymással lelkizünk, hanem más ellenkező neműek vállán sírunk. Egy ilyen kapcsolat nem kapcsolat :D De az sem, ahol mellettem prostizik, fúj bakker, kíváncsi lennék, hogy melyik férfi tolerálná, ha én meg mellette prosti lennék. Szóval ha csak ez a két lehetőség lenne, maradnék egyedül, de a 2. még mindig egy fokkal jobb.

23L

2019. aug. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
2.
2019. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is a másodikat látom élhetőbbnek. De mindkettő szörnyen messze van az ideálistól.
2019. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Talán a második, mert azért a lelkizés, a bajai megbeszélése még nem feltétlenül számít a szememben megcsalásnak. Bántana, őszintén, ha bennem nem bízna meg, de ha ezeket a dolgokat más nőkkel IS megbeszélné, és velem IS, akkor már sokkal kevésbé zavarna.

Az első esetben nyilván csak úgy tudom elképzelni a dolgot, hogy én is hasonlóan állok hozzá, és szabadon flörtölök, randizok, szexelek másokkal ugyanúgy. De ez meg nem kapcsolat és nem "választottam" őt, csak átmenetileg beengedem az ágyamba néha.

2019. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
A 2. nyilván.
2019. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
A másodiknál nem arról van szó, hogy a napi dolgokat más nőkkel beszéli meg. Hanem arról, hogy a legbelsőbb érzéseit és legmélyebb érzelmeit más nőkkel osztja meg, legelőször nekik mondja el a legintimebb érzelmeit, velük osztja meg a belső lelkivilágát. Tehát amolyan romantikus szerelmi köteléket érez más nők iránt, de testiség nélkül.
2019. aug. 8. 07:52
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy a 2-es ugyan nem qúr félre, mert hűséges, de sajnos vannak plátói érzései más nők iránt is, akikkel osztozni kell a szívén...
2019. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Az érzeseimet a baratnoimmel is megbeszélem. Akkor most leszbikus vagyok?

Hülyeség, hogy mással nem lehet, csak a parunkkal.

2019. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!