Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetseges meg szerelmbe esni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges meg szerelmbe esni 35 eves kor felett?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam olyan reg voltam szerelmes, mostani paromba nem vagyok elotte levobe se voltam, igazabol szerelmet 20 eves korom korul ereztem utoljara. Es azon filoztam ha elhagyom a parom, mert szeretnek szerelmet talalni es gatol ebben a meglevo kapcsolatom akkor lehet hogy amugy se talalnek? Egyedulallokent sem ilyen idosen? Lehet ilyen korban az ember mar nem kepes szerelembe esni?

2021. jan. 2. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyereked van?
2021. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsen (de mar szeretnek)
2021. jan. 2. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy lehet.
2021. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2021. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Hogyne lehetne. Még ha nem akar az ember, akkor is.
2021. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az aggaszt, hogy eddig se tortent meg. Regen egy pillanat alatt megvolt es.. lehet, hogy ez nekem mar nem megy, pedig tobb lehetosegem is lenne, de lehet ennyi idosen mar belefasultam volna?
2021. jan. 2. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy belefásultál, hanem pl.: a környezet is negatívan befolyásolhatott.

Pl.: volt egy ismerősöm, aki férfiakkal dolgozott. A személyiségén nagyon megmutatkozott ez, nem mutatott érzelmeket, stb. Amikor ezen elbeszélgettem vele, akkor jött rá, hogy elfojtott addig egy csomó dolgot magában.

Lehet, hogy hasonló van nálad: elfojtások.

2021. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy haladsz a korral, annál nehezebb. A miértre is egyszerű a válasz, egyre több a tapasztalatod. Régen elég volt egy igéző szem... ma már ennél komplikáltabb a dolog. Régen elég volt ha a szív igent mondott, ma már kötelező(!) az agyadat is használni, mert óriásit lehet zakózni! Régen mit buktál? Igazábó semmit, majd jön a következő. Ma már éveket, pénzt, utolsó lehetőséget egy családra. 35 felett már sokan kizárólag csak a szexre hajtanak, ezért bármekkora hazugságra képesek. Itt már sok a házas vagy elvált, szeretőt, szexkapcsolatot hajtó pasi. Ha férfi vagy, akkor már a jobb nőket már levadászták. A kérdés az, hogy mennyire fogadod el hogy olyannal leszel, akinek gyereke van. Ha én lennék ilyen helyzetben 90%-ban az eszemre hallgatnék, vagyis őgy fogalmazok hogy az eszemre hallgatnék kivel alkotnék egy párt.
2021. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
A szerelem csak illuzió!
2021. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelem elsősorban a külsőségekről szólnak, azaz van annyira jó a megjelenése, hogy az utódjaid is megfelelő külsővel rendelkezzenek majd ahhoz, hog ők is "elkeljenek", majd ők is szaporodjanak. A legfontosabb a külső, azaz piszkosul tetszik. Az agyat, a normális gondolkodást felülírja a szaporodási ösztön. Veszélyes dolog, mert így a világ legnagyobb szemétládájával is összegabalyodhatsz, mint ahogyan arra már millió és millió példa volt már. Fiatalon érdemes átesni a szerelem érzésén, de 30 felett már fontosabb az ész!
2021. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!