Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 felett eshet még igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett eshet még igazán szerelembe az ember egy nőbe, vagy olyankor már csak kölcsönös tisztelet, és testi kapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Közel sem vagyok negyven felett, de apám már bőven elmúlt negyven, amikor megismerte a mostani feleségét. Rajta kívülről is látszódott, hogy mennyire mély és őszinte szerelemet érezz iránta, és ez az évek múltán sem változott, nagyon szeretik egymást.
2020. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
40 felett lehet igazán szerelembe esni! Életemben nem voltam ennyire szerelmes, mint most.
2020. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, a szerelem nem korhoz kötött.


40 felett is lehetsz szerelmes.

2020. márc. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
44 vagyok, és most vagyok azzal a nővel akivel igazán jól érzem magam és szeretem. Tiszta puszilkodós lettem, bárhol és bármikor , pedig azelött soha nem voltam ilyen, pedig volt élettársam is azelött. Szóval igen, most vagyok igazán szerelmes.
2020. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmikor szerelembe lehet esni. Csak szar ugy a stabil, de stabilan langyos alloviz hazassag.
2020. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most alakul kapcsolatom egy 42 éves férfivel (35 vagyok) és nagyon remélem, hogy szerelembe esik (vagy már esett is) :)
2020. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Meg 50 felett is. A szex is mukodhet, akar heti 3-szor, 4-szer gyakoridaggal. Ezek egyenfuggo kepessegek.
2020. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs korhoz kötve. Te hány éves vagy, hogy ilyen hülyeséget kérdezel? Remélem, nem 40. :D
2020. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én már 43 vagyok. Sajnos december óta senkim sincsen, és nagyon szomorú vagyok egyedül.
2020. márc. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!