Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Középkorú hölgyek! A párotok/é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú hölgyek! A párotok/élettársatok/férjetek, annó, hogy udvarolt nektek? Régebben jobban tudtak ismerkedni a férfiak?

Figyelt kérdés
18 vagyok és olyan furán közelítenek a fiúk. Ezért érdekelne, hogy régebben hogy volt ez az egész ismerkedés folyamat🤗

2021. jan. 3. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

36 vagyok, ez középkorú?


Nekem hozott nyári almát a kertjükből, mert egyszer említettem neki, hogy az az egyetlen almafajta, amit szeretek. Aztán hozott palacsintát és sajtos tésztát Pannónia sajttal, mert ez a kombó a kedvencem. Egy munkahelyünk volt, együtt ebédeltünk gyakran. Az első randinkon kocsival felvitt a Gellért hegy egyik kis zugára, onnan néztük a kivilágított várost. Azt mondta: tudod az egészet a lábaid elé szeretném tenni. Mert olyan szépek :) Akkor csókolt meg először.


Aztán elvitt a Tisza-tóhoz hódokat keresni, mert mondtam neki, hogy imádom a hódokat. Nem találtunk, de ettünk egy jó halászlevet egy csárdában :)


Ilyenek voltak. Nálunk az udvarlás mindennel együtt 1 hónap volt. Nem tudom most mi a szokás. De nekünk bejött, házasok, szülők vagyunk azóta. És boldogok :)

2021. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tudtak, illetve most is tudnak. Régen is ugyanannyi mocsok férfi volt, főleg mikor frissen hazajöttek a katonaságtól. A férjem testvére is egy disznó volt örök életében. Csak anno jobban dominált az elv, hogy az emberek házasok legyenek, minthogy megválogassák, kivel lesznek azok, akár olyan áron is, hogy inkább vállalják az agglegény/vén lány jelzőt.


A te korodban a korodbeliekkel az a gond, hogy még sok esetben nagyon gyerek fejjel gondolkodnak, azok az idősek pedig, akiknek tetszel, defektesek és okkal akarnak fiatalt maguk mellé, mert egy hozzájuk kompetens nőhöz kevesek. Csúnyán hangzik, de ők a mi korosztályunk hátrahagyott része, ami kimaradt abból, amire többségünk alkalmas volt, ők viszont nem. Azért telepszenek más korosztályra, elsősorban fiatalokra.


Pár év és elmúlik ez az állapot egyébként, 25 fölött már nem szoktak annyit panaszkodni, hogy a korukbeliekre nem lehet számítani és mindig csak a hitvány öregek nyomulnak. :)

2021. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Balázs, ez is te volnál? Annyira hasonló a stílusa egy nagy adag kérdésnek itt, a téma gyökere is ugyanarra van sokszor felfűzve. Néha nőként kérdezed, néha fasziként ugyanazt, néha Audija van a mesében az illetőnek, néha BMW-je, néha összeollózol hülyeségeket mindenféle válaszokból kérdésnek...
2021. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#jaa, nem, nekem minden életkor megfelel.
2021. jan. 3. 23:52
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 de aranyos🤗
2021. jan. 3. 23:52
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 öö, nem tudom mire gondolsz, de a kedvedért leszek Balázs. Kajak nem tudom mire gondolhattál🤣
2021. jan. 3. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!