Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt feleséggel, férjjel, ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleséggel, férjjel, ex élettársatokkal, szoktatok találkozást megbeszélni, pl kávézni?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy,hogy egyikőnknek sincs kapcsolata!

Én pont ma találkoztam a volt párommal akivel 5 évig alkottunk egy párt, 15 percig beszélgettünk, ő sokat mosolygott,csillogott a a szeme majd amikor haza értünk messengerben is váltottunk pár szót és meginvitáltam egy kávézásra valahol valamikor,és elfogadta.


2019. nov. 5. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 1x biztos ossze találkozunk ha van valakink ha nincs semmi sex csak kivel mi van.
2019. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi tartjuk a kapcsolatot egymással. Mind a kettőnknek van új kapcsolata.
2019. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Abszolut nem érdekel. Lesza_rom mi van vele/velük.
2019. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi közöm hozzájuk. A múlttal nem foglalkozok. Elég nekem a jövő.
2019. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2019. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legnagyobb időpazarlás az életben. Kit érdekel mi van velük???
2019. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordul néha,pedig van kapcsolatom.Félévente még a volt szeretőmmel is beülünk kávézni félórácskára
2019. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De aki a párkapcsolatában találkozik úgy véletlenül valaki az exével és pár perc erejéig elfogyasztanak egy kévét abban szerintem nincs semmi jelzés értékű,mert nyílván nem akar semmit az ég világon a volt párjától,szeretőjétől. De tuti,hogy a másik fál sem.Na meg ha messengerben kérné a találkozást az egyik fél tuti nem menne bele a dologba.

De speciel az én esetem olyan,hogy függetlenek vagyunk.. és elfogadta a meghívásomat. Pedig tud mindent rólam,mert egy településen élünk.. tehát olyan nagyon nem vagyunk millió kilométerre egymástól meg néha látjuk egymást. 10 hónapja vagyunk külön,előtte közel 6 évig voltunk együtt.

Bevallom engem az érdekelne,hogy lát-e még esélyt vmikor egy újra próbálkozáshoz? Mert őszintén,egyértelműen még nem mondta ki,soha,hogy 0%!

2019. nov. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!