Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy Lányt akarok "meghódítani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Lányt akarok "meghódítani" akinek van élettársa, nem tudom mit kellene tennem.Ti mit javasoltok? Bővebb story lent.

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel találkoztam amolyan "randi" keppen de nem volt eddig semmi köztünk.annyit megbeszéltünk hogy megakarjuk ismerni egymást és valamit akarunk egymástól. Van neki egy élettársa akivel elvileg Nincsennek olyan jóban,a csavó alkoholista és néha meg is szokta verni a lányt.eddig a lánnyal úgy tudtam beszelni hogy a barátnőjével üzent hogy mikor hívhatom de most összeveszett a barátnőjével és nem tudok vele beszélni. Legutóbb úgy váltunk el hogy majd keres, de azóta semmi. Egyszer úgymond "lebuktunk" de nem volt semmi komoly és azóta nem engedi a barátja sehova, közösségi oldalról is letiltott.marmint a barátja.

Most azon gondolkodom hogy lehet nekem kellene utánna menni férfi létemre, lehet azért nem keres mert nem tudja sehogy felvenni velem a kapcsolatot? vagy meggondolta magát? Az durva lenne ha elmennék hozza amikor nincs otthon a pasija ? Már lassan 3 vagy 4 hete hogy nem beszéltünk nincs már túl késő? Vagy várjak hatha egyszer csak jelentkezik? Akarom ezt a lányt és nem tudom mit tegyek :( 25/F



2020. júl. 16. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Kérd meg, hogy szakítson és aztán kezdjetek normális párkapcsolatot!
2020. júl. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez oszt csodálatos egy hőgy, mindenki irigyellni fog érte. Nincs is más hőgy a világon ne is próbákozzá semmi más hőgyel.
2020. júl. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 Szerintem ez nem menne olyan könnyedén... Elolvastad a kérdést? Úgy kezdte, hogy a csaj párja alkoholista és néha meg is veri. Ebből leszűrve nem hinném, hogy csak úgy oda tudna menni a pasihoz hogy szakítson vele.
2020. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kéne lépnie ebből a kapcsolatból. Ha vele akarsz lenni, ha nem, akkor is.
2020. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy is. Kérdező, te szerintem olvasd el a kérdésedet. Először leírod, hogy a csajt sehova nem engedi a pasija, és letiltott mindenhonnan. Ezek után meg megkérdezed, hogy vajon miért nem keres a lány téged...

Szerintem amúgy szólj valakinek erről. Akár a rendőrségnek is. Tudod, hogy hol laknak? Mert fel lehet jelenteni a pasit bántalmazással.

2020. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá bizonyítékotok hogy veri a csajt, akkor nyert ügyed van. JELENTSD FEL A SZEMÉTLÁDÁT!!! (A nevemben is :))
2020. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem megy ilyen könnyen. A lánynak nincs hová mennie,de tényleg nincs. Ugye az albérletet meg a pasi fizeti.A fickótól nem félek ,inkább a lányt féltem.

1# Ha szakítana nincs hová mennie,nekem meg még kicsit korai az összeköltözés.

2# Ezt adta a sors :D

5# ebben igazad van, csak fenn áll a kérdés hogy tényleg van olyan hogy annyira ellehet tiltani valakit hogy sehogy sem tudja felvenni a kapcsolatot a másikkal ?

6# Ez nem az én dolgom amíg nem az enyém a lány (szerintem).

2020. júl. 16. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Akkor valójában te azt a lányt csak meg szeretnéd fektetni és csá - hát akkor erre keresned kellene valaki mást, aki kevésbé problémás.
2020. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Lol,neked ez jött le hogy csak meg akarom fektetni ? O.o

Magát a lányt akarom,csak még nem vagyok vele olyan viszonyba hogy megszökhessem.Hidd el ha csak megfektetni akarnám az már meg lett volna. Igazából lehet akkor most nem is így lennénk:(

2020. júl. 17. 02:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van 8-asnak, csak meg akartad dugni. Legalább magadnak bevallhatnád. No mi lett, megdugtad?😁
febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!