Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:


1.Idén fejezem be az alapképzést egyetemen. Viszont időközben rájöttem,hogy rossz szakon vagyok. Nem igazán érdekel és kevés a fizetés.


2.Van egy 2 éves kapcsolatom,ami jól működik minden téren. Viszont nekem hiányzik valami. Ő az első szerelmem. Néha úgy érzem nem tudom eldönteni,hogy ő számomra az igazi vagy sem. Néha úgy érzem élnék egy picit.


3.Szeretnék utazni,emberekkel foglalkozni.Embereken segíteni

Úgy értem nem találom a helyem.


Szívem szerint befejezném az egyetemen az alapképzést,aztán valami új dolgokba vágnék. Szívem szerint lépnék a kapcsolatból,de félek nem találok még egy ilyen rendes,jó pasit.


Félek kockáztatni.Félek a szívem után menni,mert mi lesz ha nem úgy alakul,ahogy elképzeltem. Most minden jó,szép életem lehetne. Szakomban elhelyezkedni,ő mellette maradni,gyerekek,egy család lenni stb.

Félek,hogyha a szívem után megyek és nem jól alakulnak a dolgok,akkor tönkreteszem azt,ami szép is lehetne


Tudom,nem ide illik a kérdés. De tanácstalan vagyok

22N


2021. jan. 4. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus fiatal nő, sajnálom szegény srácot.
2021. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még nagyon. Tök érthető az ilyesmi, kapunyitási pánikod van meg minden. A kíváncsiság meg ugye sose fog nyugodni hagyni, hogy mással, máshol, máshogy milyen lenne az élet.

Javaslom beszéld meg pároddal, hogy ő ebben támogatna-e. Mert vagy időt kell neked hagyni külön, vagy csak hagyni, hogy külön utakon kiéld magad pl. egy nyitott kapcsolatban. De nem valószínű, hogy ebbe belemenne, akkor viszont el kell engedni.

Meg kell neki mondani, hogy szereted, de kíváncsi vagy a világra, még túl korai lenne elköteleződni, és nem akarod, hogy ebből később legyen gond. Szerintem egy idő után megérti majd miért szakítottál vele.

2021. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert most a jelenlegi kapcsolat fixnek tűnik, nem azt jelenti, hogy örökre így marad. Kár gyerekekről beszélni, amikor ahhoz biztos alap is kell. Túl fiatal vagy, ráadásul bizonytalan. Én lépnék, minden szempontból. Egyértelmű, hogy ez nem jó neked.
2021. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer élünk,most vagyunk fiatalok,inkább fiatalon hibázzon az ember mert azokat sokkal könnyebben helyre lehet hozni.

Ha meg sem próbálod amit szeretnél később biztosan meg fogod bánni,főleg ha erős késztetést érzel.

Édesapámmal beszéltem erről,aki el mondat hogy akármi is legyen az, most fiatalon csináljam, mert később egyre nehezebb lesz,el mondat volt amit nem csinált vagy épp csak bele kezdett de nem fojtatta még a barátja igen és neki be jött a vállalkozás,ezeket és egyéb dolgokat bán.


Ugyan ezek a terveim nekem is,bele kéne vágnom ami sikerült is félig tavaly (sofőrként) utazgattam sok embert megismertem csak egyedül nem volt olyan,de tényleg érdemes ki próbálni azokat a dolgokat amit szeretnél,sokkal jobban érzem magamat tőle.

Most hogy újra itthon vagyok engem is el fogtak ezek az érzések,sajnos eddig egy olyan embert sem találtam aki csatlakozna hozzám vagy én ő hozzá,pedig olyan jó volna ha rajtam kívül még vevő lenne erre valaki,sokkal jobb együtt megélni az élményeket mint egyedül.

Lehet butaság de hallgas a szívedre,az sosem hazudik.

22F

2021. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha úgy döntesz hogy szeretnél új dolgokat ki próbálni - utazni - élni én szívesen veled tartanék.
2021. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!