Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves vagyok, a fiú akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, a fiú akivel összejöttem 26 .3hónapja vagyunk kb együtt, és most készülünk lefeküdni egymással. Mit tanácsoltok, hogy jó legyen az első szex?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok, eddig nem akartam szexelni, de most már nagyon vonzódom hozzá, és kívánom is, ő is nagyon akarja már.

2019. febr. 26. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kényelmes helyen legyetek, ahol nem zavarhat senki. A másik, hogy ne görcsöljetek. Ennyi az egész.
2019. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt inkább a pasidnak kellene megkérdeznie. Tud róla hogy szűz vagy? Rajtad most semmi nem múlik, mert mindenképp szar lesz. Bele kell jönnöd.
2019. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tud róla, már az első pillanattól tudta, hogy az vagyok .
2019. febr. 26. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Meddig jutottatok el? Szoktál maszturbálni? Ismered valamennyire a saját testedet? Pettingeltetek már? A barátod kitapintotta már az érzékeny pontjaidat? Ha még nem, akkor szerintem várjatok a behatolással. Nem kell mindennek rögtön megtörténnie. Előbb ismerjétek meg egy kicsit egymás testét, és akkor szinte biztos, hogy jó lesz.
2019. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az lemaradt, hogy a legeslegfontosabb, hogy használjatok gumit, ha szexeltek. A terhesség ellen egyéb módon is védekezhettek, de a nemi betegségek ellen csak az óvszer véd.
2019. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagy van neki akkor inkább hirtelen rakja be mint lassan mert sírva fogsz fakadni..
2019. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!