Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezd az, aki nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezd az, aki nem kell az igazinak?

Figyelt kérdés
Olyan reménytelen így minden.

2021. jan. 5. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szépen feldolgozza, elfelejti és keres mást.
2021. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alapos és kőkemény önmagával való szembenézéssel vegyes önvizsgálatot tart.
2021. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kell neki, akkor egymasnak valoszinuleg nem ok az ‘igazik’.
2021. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De igen
2021. jan. 5. 13:55
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellek neki, akkor nem ő az igazi. Igen, ez a kérdés ilyen egyszerű.
2021. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan meséld már el mostmár az egész sztorit elejétől a végéig. Telehányod kérdésekkel a kategóriát, de nem tudod épelméjűen összefoglalni a történteket. Mikor ismerted meg, mi volt köztetek, miért nem lett semmi, mikor ismerte meg az új barátnőjét, mióta vannak együtt? Miért hiszed, hogy neked ő az igazi, és neki te?
2021. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg is indoklom. A szerelem bennem él, ami az érzésvilágomat, lelkemet, jellememet, személyiségemet tükrözi. Ha a szerelmem nem kell, akkor pont, hogy ezeket utasítja el. Neki nem érték. Akkor egy ilyen ember nem lehet az, akit én szeretek, csak kivetitettem rá. Olyan embernek akartam látni, aki örömmel fogadja el. Na igen, az ember magából indul ki. De ő nem én vagyok. Benne más érzések, más igények vannak. Tehát, semmi mást nem jell tenni, csak elfogadni, h ő nem az az ember, akit szeretsz. Az igazi szerelem kölcsönös. Az igazi szerelemben az ő szerelmében látod meg saját szerelmedet. 😊
2021. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez így van, ahogyan az 5-ös mondja. Hasonló emberek vonzzák egymást. Olyat keress, aki hasonló gondolkodású egyén, mint te, mert akkor tudsz harmónikus kapcsolatot kialakítani. Kinézet mellett mindig nézd a jellemet. Ja és csak mondom, hogy ahhoz, hogy valakit ténylegesen megismerj, ahhoz együtt kell vele élned. Akkor szokott kibontakozni az igazi jellem. Nem az az igazi jelleme az embereknek, amit a környezet felé mutatnak. :D Egyébként már legelső alkalomkor is le lehet szűrni mindenkiről, hogy valójában milyen, csak ezt az átlag ember nem figyeli. Illetve szerelmes, ami roncsolja a racionális gondolkodást, pedig ott vannak mindig azok a "hibák". ;) Érdemes fejleszteni is magát mindenkinek emberek terén is, mert akkor elkerülnék sokan a felesleges párkapcsolatokat, amelyek az elejétől fogva halálra voltak ítélve.
2021. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, 7-es voltam.

Tudom, fájdalmas ez a felismerés, de hidd el, h sokkal fájdalmasabb az, ha elfogadja a szerelmed, de ő még sem tudja viszonozni teljes mértékben. Aztán így élni évekig, míg végül csak szakítás lesz a vége. Sokkal korrektebbnek tartom, amikor mindenki tiszta szívvel mond igent, vagy nemet. Mindkét félnek ez a helyes hozzáállás.

2021. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellesz neki, nem ő az igazi. Ilyen egyszerű.
2021. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!