Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinted hány évig érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hány évig érzik tényleg igazán jól magukat az emberek egy párkapcsolatban átlagban és maximum, meddig szerelmesnek, meddig gondolják az igazinak a párjukat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen sokáig, sokan kevésig.


23/F

2016. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Apum és anyum most tartanak 55 évnél...
2016. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú idő után sokan már csak azt mondják, hogy jóvanazúgy
2016. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A szüleim is régóta együtt vannak, de nem mondanám a kapcsolatukat jónak, boldognak, inkább az tartja őket egymás mellett, hogy anyám apámra van utalva, rossz az egészségi állapota, apám meg nem az a típus, aki xarban hagyja a családtagjait. De nagyon feszült a kapcsolatuk.


Kevesen olyan szerencsések, hogy életre szólóan megtalálják a párjukat és évtizedek múltán is boldogok együtt (ilyen is van a családomban, de nem ez a jellemző).

2016. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokan vannak szerintem is úgy 50-60 felett ,hogy már csak elviselik eléldegélnek ahogy van. Feltéve ha nincs háború.
2016. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez változó. Vannak akik szerencsések és sokáig kitart a boldogságuk vannak akiknek ez hamar leül. Nekem a szüleim rég elhidegültek egymástól. Egy ideig a testvéreim miatt és miattam maradtak együtt azt akarták, hogy stabil családi háttérrel nőjünk fel, most hogy felnőttünk leginkább már csak a megszokás tartja őket együtt de látszik rajtuk hogy nem boldogok. Ezzel szemben anyum bátyja és a felesége annyi év után is boldogok látszik rajtuk, hogy szeretik egymást. Még mindig összebújva nézik a tévét ha náluk van az ember mindig érezni lehet a szeretetet és a törődést (és ez nem csak a látszat mert egy darabig velük éltem) Lehet naiv vagyok de én is abban reménykedem, hogy sikerül magamnak egy ilyen pasit kifogni :)
2016. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Inkább a fiatalabb generáciokra gondolok. Az idősebbek másképp gondolkodnak a válásrol, szakitásrol, más korban szocializálodtak. Vajon 10-20 év mulva, amikor a mostani fiatalok lesznek az idősebb generácio, együtt fögnak maradni évtizedek után is, mindegy alapon vagy ők már öntudatosabbak és simán válnak majd 50 évesen is ? Persze ehhez előbb el kell jutniuk egy több évtizedes kapcsolatig :) Ami manapság nem igazán tűnik valoszinűnek..
2016. márc. 3. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert ezt fiatalon így látjátok... Hogy ha már nincs szex de van zsörtölődés az nem boldogság... Dehogy nem... Sajnos az öregedés része az életnek, senki nem szexel egy bizonyos kor felett.. Viszont picit mindenki rigolyás lesz és zsörtölődős.. Ettől még egy csodás dolog, ha van valaki melletted akivel leélted az életedet...

Nekem nagyszüleim és szüleim is mind ilyenek voltak, és remélem nekünk is megadatik a vén kor.

2016. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 8 Időpont ma 13:58 - Csak egy napot lennél a helyemben...
2016. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 VirágésBence ***** válasza:
Egy ilyen kérdésnél szerintem mindenki a saját tapasztalataira épít, mit lát a szüleitől stb. Hát az én szüleim boldogan max 4 évet húztak ki, kisebb koromban kétszer is váltak, de nem is értem hogyan jöttek össze, egyáltalán nem passzol a személyiségük, nem tudnak kijönni. A kereszt szüleim viszont nagyon édesek, fiatal korukban ismerkedtek meg és mindketten 55 felett vannak, kb olyan 40 éve házasok és még mindig szeretik egymást, persze nincs kapcsolat viták nélkül, de mindent meg tudnak beszélni, a keresztanyám erősebb, erőszakosabb személyiség, a keresztapám gyengédebb, türelmesebb, elnézőbb, nagyon nagy az összhang és gyakran elhangzik a szeretlek, kézenfogva mennek az utcán és teljesen rendben vannak. Tehát szerintem azon múlik, hogy a pár mennyire működik jól.
2016. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!