Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dönt úgy valaki hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönt úgy valaki hogy a párjával marad annak ellenére hogy nem érzi az igazinak a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Se gyerek, se közös lakás, nem is házasok.

Nem érzi azt hogy vele kellene maradnia, folyton van valami amin vitatkozhatnának. Állandóan arra gondol hogy elég volt ebből, ám mégis ott van vele és nem tud dűlőre jutni, az idő pedig megy.

Akar nő, akár férfi.


2020. okt. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs más pár kilátásban,fél az egyedülléttől.
2020. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva és kényelmes.
2020. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő.
2020. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan léptem a kapcsolatból, de volt egy bő egy év, amíg maradtam ilyen helyzetben - annyi különbség volt, hogy nálunk nem voltak konkrétan viták, veszekedések, hanem kb. lakótársakként éltünk együtt. Akkor azért maradtam még, mert megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy a bolhából csinálok elefántot, a rózsaszín szemüveget hiányolom összesen, jódolgomban nem tudom, mit csinálok, meg volt bennem egy olyan is, hogy jaj, bizonyítani akarom, hogy a mi kapcsolatunk az igazi és sokáig fog tartani.


Nyilván másoknál más nézőpontok is közrejátszanak

- kapcsolatfüggés / önbizalomhiány / félelem az újtól, az egyedülléttől

- mások meggyőzték, hogy akkor már jó egy kapcsolat, ha nincsenek benne hatalmas, nagyon durva viták, tettlegesség, alkoholizmus (ezt főleg az idős korosztály szereti hangoztatni - nyilván, ha vki benneragadt egy tényleg mérgező kapcsolatban, ahhoz képest minden jónak tűnik, és nem gondolja át, hogy attól még, hogy vmi jobb, mint az övé, nem feltétlen JÓ)

- fél attól, hogy idősebben már nem talál olyat, akinek tetszene és aki neki is tetszene, fél, hogy megáll a biológiai órája

2020. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!